Śląsk

Rodzinna gra miejska "Złap szczęście"

Rodzinna gra miejska "Złap szczęście"

25 czerwca 2022 zapraszamy rodziny z dziećmi (wiek: 6+) na grę miejską, którą zrealizujemy na terenie dzielnic Józefowiec, Wełnowiec oraz Dąb.

 

Podczas familijnego wydarzenia uczestnicy będą wykonywać proste działania twórcze oparte na zabawie słowem, ruchem, obrazem i zadaniach teatralnych. Gra będzie okazją do świetnej zabawy i do podjęcia refleksji na temat poszukiwania szczęścia.

 

Dla najbardziej zaangażowanych drużyn przewidujemy drobne nagrody niespodzianki. Wydarzenie realizujemy we współpracy z Programem Aktywności Lokalnej Józefowiec-Wełnowiec i Dąb. Grę przygotowują: Katarzyna Prudło (aktorka Teatru Ateneum), Anna Nowak (animatorka kultury, sp. ds. edukacji w Teatrze Ateneum) oraz niezwykła młodzież z XIV Liceum Ogólnokształcącego im. mjr H. Sucharskiego w Katowicach.

 

Start o godz. 15:00 przy siedzibie Programu Aktywności Lokalnej (ul. Kotlarza 10b, 40-139 Katowice)
Odbiorca: dzieci (wiek 6+) wraz z opiekunami


ZAPISY: Wstęp wolny! Obowiązują zapisy w Programie Aktywności Lokalnej od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, tel. 32 416 22 66, 725 161 463
FBwelnowiecjozefowiecdab

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2022”.

 

Więcej na: LINK

 

Termin: 25.06.2022, 15:00, 

Wydarzenie Śląski Teatr Lalki i Aktora ATENEUM i Program Aktywności Lokalnej Wełnowiec- Józefowiec Dąb

Program Aktywności Lokalnej Wełnowiec- Józefowiec Dąb

 

Materiały organizatora

 

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć