Śląsk

Co można robić w ferie zimowe na Śląsku?

Co można robić w ferie zimowe na Śląsku?

Śląsk wychodzi z ofertą edukacyjno-kulturalną do uczniów, którzy od 14 do 27 lutego będą mieć ferie. Oto, jak można zorganizować ten czas swojej pociesze. Przedstawiamy kilka propozycji.

 

Akademia Pana Kleksa i ferie na Zamku w Baranowie Sandomierskim

 

Profesor Kleks zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na legendarny Zamek w Baranowie Sandomierskim. Program zimowych kolonii z Panem Kleksem obejmuje zajęcia znane z przygód w Akademii, gier i zabaw, a także naukowych eksperymentów w zamkowych komnatach. Nie zabraknie również aktywności na świeżym powietrzu oraz wycieczki do Pacanowa, gdzie spotkamy się z Koziołkiem Matołkiem.

Więcej informacji: TUTAJ

 

Kolorowy Karnawał – turnus I zimowych warsztatów

 

W dniach 14-18 lutego można skorzystać z I turnusu zimowych warsztatów „Kolorowy Karnawał”. W ramach zajęć dziecko ma szansę przeżyć przygodę pełną kolorowych atrakcji. Gry, zabawy, kreatywne zadania, barwne maski, muzyka, taniec - to wszystko znajdziecie podczas Zimowych warsztatów artystycznych w SDK.

Więcej informacji: TUTAJ

 

W zimowej krainie – turnus II zimowych warsztatów

 

Pozwól dziecku przenieść się do krainy wyobraźni i wziąć udział w warsztatach artystycznych, podczas których czekają na nie zimowe zabawy, gry i ciekawe zajęcia plastyczne!

Więcej informacji: TUTAJ

 

Półkolonie z Małym Geniuszem

 

Zależy Ci na wszechstronnym rozwoju Twojej pociechy? Mały Geniusz to półkolonie w trakcie których dzieciaki w formie zabawy mogą poznawać zagadnienia np. z medycyny, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, zumby, prawa kosmicznego, fotografii, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, majsterkowania, salsy oraz wielu innych.

Więcej informacji: TUTAJ

 

A może wyjazd poza Śląsk?

 

Jeżeli macie ochotę na rodzinny wyjazd poza województwo śląskie, w swoje progi zaprasza Kopalnia Wieliczka. Przygotowała ona ofertę zwiedzania dla wszystkich województw. Warto zapoznać się z tym miejscem będącym uosobieniem dziedzictwa kulturalnego Polski.

Więcej informacji: TUTAJ

 

 

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć