Warszawa

Duet wieczorową porą

Duet wieczorową porą

W okresie jesienno-zimowym domowe rytuały pielęgnacyjne stają się jeszcze bardziej przyjemne. To dobry czas, żeby szczególnie zatroszczyć się o swoją skórę. Z tą właśnie myślą marka Bielenda stworzyła linię opartą na bazie olejków arganowych, która w połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia idealne nawilżenie.

 

Poznaj dwa kroki do pełnej pielęgnacji.

 

Etap I

Oczyszczanie twarzy za pomocą uszlachetnionego olejku arganowego Bielenda Argan Cleansing Face Oil. Jego bogata, olejowa formuła zmienia swoją konsystencję w kontakcie z wodą, tworząc delikatną piankę, która zmywa makijaż, skutecznie odświeża i pielęgnuje skórę. Produkt zawiera substancje naturalnie występujące w naskórku.


Pojemność: 140 ml, cena: ok. 20 zł

 

Etap II
Przeznaczony do pielęgnacji nocnej Bielenda Argan Face Oil to swoisty eliksir młodości. Już kilka kropli nałożonych na twarz, szyję oraz dekolt zapobiega powstawaniu zmarszczek i  przynosi ulgę suchej skórze. Mikrosfery kwasu hialuronowego przenikają w głąb skóry, wiążąc wodę w skórze właściwej. Zapewnia to jej długotrwałe nawilżenie. Składniki aktywne zawarte w olejku aktywnie odbudowują i regenerują naskórek, wygładzają go i wzmacniają. Stan skóry widocznie się poprawia, a uczucie suchości znika.

 

Pojemność: 15 ml, cena: ok. 26 zł

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć