Warszawa

Ziajka dla dzieci i niemowląt

Seria Ziajka dla dzieci i niemowląt opracowana została z myślą o kompleksowej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka już od 1 chwil życia.

Preparaty wchodząc w skład serii obejmują pielęgnację codzienną, preparaty do kąpieli i pielęgnacji jamy ustnej, pielęgnację mamy oraz ochronę przeciwsłoneczną.
Receptury serii zaprojektowane przez biotechnologów i farmaceutów z laboratoriów Ziaja zawierają łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.


Nie zawierają substancji drażniących, alkoholu i mydeł, które mogą być czynnikiem alergizującym. Wszystkie produkty serii przed wprowadzeniem na rynek przeszły cykl badań klinicznych. Bezpieczeństwo stosowania preparatów Ziajka zostało potwierdzone badaniami zewnętrznymi przeprowadzonymi przez specjalistów w zakresie pediatrii, alergologii i dermatologii w placówkach naukowych.


Seria Ziajka została uhonorowana certyfikatem przez największą i najnowocześniejszą jednostkę badawczo-rozwojową i szpital pediatryczny Instytut „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”  w Warszawie.


Badaniom i ocenie podlegały receptury, właściwości organoleptyczne i działanie, opiniowane przez zespół lekarzy specjalistów pediatrii, dermatologii Instytutu.

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć