Warszawa

Najmłodsza publiczność zachwycona EMMĄ I CZARNYM JAGUAREM! Film zobaczyło już w kinach ponad 78 TYSIĘCY WIDZÓW!

Najmłodsza publiczność zachwycona EMMĄ I CZARNYM JAGUAREM! Film zobaczyło już w kinach ponad 78 TYSIĘCY WIDZÓW!

 

 

Zobacz zwiastun filmu - link

 

Najnowsza produkcja od twórców światowych przebojów „Mia i biały lew” oraz „Wilk, lew i ja”, zachwyciła najmłodszą publiczność! Film zobaczyło już w kinach 78 878 widzów, co daje jeszcze lepszy wynik niż w przypadku otwarcia wcześniejszych hitów od Gillesa i Prune’a de Maistre’a, które łącznie zgromadziły przed wielkim ekranem blisko 700 tysięcy widzów! „Duch przygody, fajowskie zwierzaki, ładnie skontrastowany duet bohaterek i proekologiczne przesłanie”, napisał Łukasz Muszyński z filmweb.pl. „Emma i czarny jaguar”, wzruszająca opowieść o wyjątkowej przyjaźni, tylko w kinach!

 

„Emma i czarny jaguar” to pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła przyjaźń dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach. Głosu głównej bohaterce użyczyła Roksana Węgiel, jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia.

 

Nie mogę się już doczekać. Zapraszam Was wszystkich już dziś do kin na film „Emma i czarny jaguar”, w którym miałam przyjemność podłożyć głos pod główną bohaterkę, Emmę. Mam nadzieję, że ten film porwie Was tak samo jak mnie, to naprawdę wzruszająca historia, mówi Roksana Węgiel.

 

Roksana Węgiel to wokalistka i aktorka dubbingowa, bardzo popularna wśród młodego pokolenia. W wieku 13 lat wygrała polską edycję The Voice Kids, reprezentowała również Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym zajęła 1. miejsce. Wystąpiła w obsadzie dubbingu w filmie „Mavka i strażnicy lasu” i nagrała do niego utwór, który odniósł ogromny sukces w Polsce, a także wzięła udział w dubbingu filmów „Hotel Transylwania 3” i „Tajemniczy ogród”.   

 

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody. 

 

Gatunek: familijny, przygodowy 

Produkcja: Francja, 2024 

Scenariusz: Prune de Maistre („Mia i biały lew”, „Wilk, lew i ja”) 

Reżyseria: Gilles de Maistre („Mia i biały lew”, „Wilk, lew i ja”) 

Obsada: Kelly Hope Taylor („Święta na zamówienie”, „Samarytanin”) Amanda Ip („Wieczny singiel”, „Nowe życie”), Letitia Brookes („Cząstki kobiety”, „Billie Holiday”), K.C. Coombs („Duchy”, „Nowe życie”), Airam Camacho („Mayans M.C.”) 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć