Warszawa

Przebojowa i pełna śmiechu eko…media "Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa" tylko w kinach od 19 stycznia

Przebojowa i pełna śmiechu eko…media "Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa" tylko w kinach od 19 stycznia

 

https://kinoswiat.pl/film/ekipa-z-dzungli-misja-ratunkowa/

 

Zobacz zwiastun przebojowej i pełnej śmiechu eko…medii o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przez nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem: link. Wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych, w której nie zabraknie zwariowanej fauny spod równika i zwrotnika, konkretnie wkurzonych ptaków, smakoszy bananów, awanturniczych złotych rybek i pand znających sztuki walki. Wszystko to i jeszcze więcej w animowanym hicie, za którym stoją twórcy lubianych produkcji: „Kumple z dżungli”, „Mój przyjaciel Ufik”, „Nel i tajemnica Kurokota” oraz „Pati i klątwa Posejdona”. „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” tylko w kinach od 19 stycznia.    

 

 

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie WIELKIE BUM?!   

 

 

  • Gatunek: animowany, komedia ekologiczna  
  • Produkcja: Francja, 2023 
  • Reżyseria: Laurent Bru („Mój przyjaciel Ufik”, „Mary-Kate i Ashley w akcji”), Yannick Moulin („Mój przyjaciel Ufik”, „Kumple z dżungli”), Benoît Somville („Mój przyjaciel Ufik”, „Kumple z dżungli”) 
  • Scenariusz: David Alaux („Pati i klątwa Posejdona”, „Kumple z dżungli – kierunek biegun”), Eric Tosti („Mój przyjaciel Ufik”, „Kumple z dżungli – kierunek biegun”), Jean-François Tosti („Pati i klątwa Posejdona”, „Mój przyjaciel Ufik”) 
  • Obsada oryginalnej wersji językowej: Gauthier BattouePaul BornePhilippe BozoPascal CasanovaFrédéric CerdalJérémie Covillault 
 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć