Warszawa

Zabawa w sieci - propozycje na weekend / 4-6 XII

Zabawa w sieci - propozycje na weekend / 4-6 XII

Zobaczcie zestawienie najciekawszych aktywności na weekend online.

 

Kolejny weekend w domu? Dzięki licznym zabawom, warsztatom i spotkaniom w sieci to nie problem. Jak zwykle, placówki kulturalne z całej Polski przygotowały dla Was cały szereg aktywności. Sprawdźcie nasze zestawienie na weekend 4-6 grudnia.

 

Musical familijny online: W to mi graj!

Zapraszamy na musical familijny W to mi graj! na podstawie bajek A. Fredry, A. Mickiewicza i J. Słowackiego. Centralnym elementem spektaklu będą bajki Fredry, Mickiewicza i Słowackiego, z których dziś tak samo jak i kiedyś, płynie nauka dla młodego pokolenia, zaś zaprezentowanie ich w formie wpadających w ucho piosenek pomoże dzieciom lepiej zapamiętać wiersze i wypływające z nich morały. Zapraszamy wszystkich od lat 5 do 105 do zakrzyknięcia: „W TO MI GRAJ!” i wzięcia z udziału w musicalu familijnym.

 

Termin: 6 grudnia

Dostępfacebook.com/dkzacisze

 

Mikołajowa niedziela w MCK 

Grudzień to magiczny czas, kiedy łączy nas oczekiwanie na zbliżające się odwiedziny św. Mikołaja, wspólne pieczenie pierników, ubieranie choinki i pakowanie prezentów. Jak co rok Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na specjalne mikołajowe wydarzenia edukacyjne. Ich program będzie zupełnie wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy w całości odbędzie się wirtualnie, ale dołożymy starań, aby dzięki nim poczuć prawdziwą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 

Termin: 6 grudnia

Dostępfacebook.com/mckkrakow

 

Malarstwo - sztuka wolności. Bezpłatne zajęcia rodzinne online

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na zajęcia pt. „Malarstwo – sztuka wolności” z bezpłatnego, rodzinnego cyklu ,,Spotkania ze sztuką w samo południe''. Na zajęciach uczestnicy poznają techniki malarskie oraz artystów, którzy wyróżniali się spośród innych malarzy. Zapoznają się też z ich dziełami. Na koniec, każdy stworzy własną pracę plastyczną  inspirowaną wcześniejszą prezentacją.

 

Termin: 5 grudnia

Zapisya.duda.muzeum.wieliczka@gmail.com

 

Wizyta Mikołaja Mikołajki online

Interaktywne rodzinne, świąteczne zabawy dla przedszkolaków. Podczas animowanych zajęć odwiedzi nas Mikołaj, tradycyjnie nie zabraknie rodzinnej świątecznej i pluszakowej zabawy. Aby uzyskać link do zajęć online, prosimy o Wasze Mikołajkowe, chiciażby symboliczne wsparcie finansowe, które przeznaczymy na utrzymanie stacjonarnych Misiowych Poranków w Kinach.

 

Termin: 6 grudnia

Dostęp:  https://www.facebook.com/MisiowiPrzyjaciele

 

Rozwój emocjonalny - szkolenie online

Czy Twoje dziecko stawia na swoim? Chodzi późno spać? Nie wykonuje poleceń? Odzyskaj kontrolę! Szkolenie dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live.  Kiedy wrócisz ze szkolenia, dziecko zacznie realizować Twoje polecenia z zaangażowaniem, a Ty poczujesz się spełniony jako spokojny i kochający rodzic. Będziesz wiedzieć, co robić, aby Twoje dziecko stało się mądrym, odpowiedzialnymi i stabilnym emocjonalnie człowiekiem.

 

Termin: 5 grudnia

Dostęp https://cudownedziecko.pl/szkolenie/rozwoj-emocjonalny/

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć