Warszawa

Szkoła Narciarska Siepraw zaprasza na zimową przygodę

Szkoła Narciarska Siepraw zaprasza na zimową przygodę

Szkoła Narciarska Siepraw jest akredytowaną szkołą stacji Siepraw Ski oddalonej ok 30min od Krakowa.

 

Tworzą ją wykwalifikowani, uśmiechnięci instruktorzy narciarstwa i snowboardu, którzy zapraszają na zajęcia, aby zaszczepić w Tobie miłość do zimowych form rekreacji ruchowej. Szkoła prowadzi zajęcia w formie lekcji indywidualnej bądź grupowej na różnych poziomach zaawansowania.  Zapraszamy wszystkich spragnionych „białego szaleństwa”!  Do Waszej dyspozycji oddajemy  4 wyciągi orczykowe oraz nowoczesny wyciąg taśmowy - idealny dla najmłodszych narciarzy. Cztery trasy narciarskie, o długościach odpowiednich do długości wyciągów, są zawsze doskonale przygotowane dzięki ratrakowi. Przy dolnej stacji wyciągu znajdują się parkingi, a na strudzonych amatorów białego puchu czeka restauracja z daniami specjalnie dla dzieci. 

 

 

Szkolenie indywidualne jest najskuteczniejszym sposobem nauki jazdy na nartach, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Instruktor poświęca 100 % czasu kursantowi. Jest to najlepszy i najszybszy sposób, aby zacząć jeździć na nartach jak i doskonalić technikę jazdy. Kursy weekendowe to doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży chcących podszkolić się w weekend. W tym samym czasie rodzice mogą szkolić się indywidualnie. Kurs weekendowy obejmuje 4 godzin szkoleniowe/2h sobota/2h niedziela. Akademia feryjna Zaprasza wszystkie dzieci do udziału w kursach narciarskich oraz snowboardowych. Zajęcia prowadzą instruktorzy z przygotowaniem pedagogicznym, którzy sprawią, że Państwa dzieci wrócą po zajęciach z uśmiechem na twarzy i zapałem na następny zimowy dzień. Podczas zajęć dzieciom towarzyszy nasz renifer. 

 

 

Gwarantujemy:

  • indeks narciarza
  • 15 godzin zajęć i animacji: 5 dni po 3 h.
  • Szkolenie w grupach 3-8 osób w zależności od poziomu zaawansowania.
  • Koszulka narciarską Akademia Renifera na czas szkolenia.
  • Opiekę nad dzieckiem.
  • Ciepły posiłek dla każdego z kursantów w restauracji "Siepraw Ski". 
  • Dyplom,
  • Wejście na wyciągi taśmowe oraz orczykowe poza kolejnością.

 

Zapraszamy również na kurs dla rodziców, odbywający się w tych samych godzinach co akademia feryjna i weekendowa w promocyjnej cenie.

 

Tel: +48 509 174 040

E-mail: siepraw@funschool.pl

ul. Kawęciny 11, 32-447 Siepraw

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć