Warszawa

Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady!

Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady!

Trwający bardzo długo czas kwarantanny i niepewności dobrze jest rozgonić pozytywnymi myślami. Nic nie działa tak dobrze jak perspektywa wakacyjnego wyjazdu. Dla nas oderwanie się od rzeczywistości i możliwość „rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady” jest czymś, co może napędzać nasze dobre samopoczucie. Dołóżmy do tego brak konieczności gotowania codziennych posiłków, sprzątania i możliwość długotrwałego odpoczynku. Dla każdego dorosłego jest to idylla.

 

Sytuacja może jednak zupełnie inaczej wyglądać z perspektywy dziecka. Długi wyjazd oraz noclegi w miejscu innym niż zazwyczaj mogą nie być tak przyjemne jak dla dorosłego. Mimo wielu rozrywek, które możemy mu sprezentować podczas dnia, noc bez ulubionej poduszki w nieznanym miejcu nie wywołuje już tylu pozytywnych emocji. Jak poradzić sobie z takim problemem? Pędzimy z odpowiedzią wraz z Ośrodkiem Wypoczynkowym Zielona Polana.  

 

 

Noclegi inne niż dotychczas

 

Zafundujcie swojemu dziecku przygodę, jakiej nie miało okazji przeżyć do tej pory. Proponujemy prawdziwą gratkę, którą docenią zwłaszcza fani Indian! Wygodne noclegi w prawdziwym Tipi!

 


Stylizacja jest naprawdę wyśmienita. Swoich ubrań nie będziecie trzymać w szafach – całości dopełniają prawdziwe drewniane skrzynie! Dodatkowo będziecie mogli dopilnować porannych aktywności waszej pociechy pijąc kawę przed namiotem na wygodnych leżakach! Pozytywnie zaskakuje fakt, że do dyspozycji wszystkich gości tej przyjemności rodem z westernów są sanitariaty wyposażone w kabiny prysznicowe, toalety, umywalki, suszarki do włosów, a każde Tipi jest zamykane na kłódkę!

 


Czy to nie brzmi jak prawdziwa przygoda, w której dodatkowo możemy zafundować sobie całkiem sporo komfortu? Na tym jednak atrakcje się nie kończą. 


Przygody ciąg dalszy


Wyobraźmy sobie leniwy, gorący dzień w  czasie urlopu. Czego zarówno my, jak i nasze dzieci najbardziej wtedy potrzebujemy? Ochłody! 


Zielona Polana doskonale odnajduje nasze potrzeby i proponuje dla wszystkich swoich gości relaks nad zewnętrznym basenem o wymiarach 25/12 metrów. Dla maluchów dodatkowo dostępny jest brodzik – tak więc skorzystać może każdy! Gdy kąpiel nieco znudzi się naszym dzieciom, ochłodzić można się także z wiatrem we włosach! Na terenie obiektu dostępne są duże, profesjonalne trampoliny. Natomiast nieco starszą młodzież z całą pewnością skusi duży wybór sportów zewnętrznych, które umilą i zaktywizują niejeden wieczór. 

 


Jeżeli jako rodzic potrzebujesz chwili dla siebie – to Ośrodek również proponuje rozwiązanie idealne dla Twojej rodziny. W okresie letnim odbywają się tutaj gry i zabawy z doświadczonym animatorem, a także zajęcia muzyczne, które mogą być połączone z rodzinnym Karaoke. 


Kiedy zapragniecie oderwać się nieco i odkrywać wspólnie Bieszczady warto również pamiętać, że Zielona Polana jest świetną bazą wypadową. Daje mnóstwo możliwości zarówno tym ceniącym aktywny wypoczynek, jak i tym bardziej nastawionym na zwiedzanie. Wybór jest doprawdy duży i nie będziecie się nudzić nawet przy kilkutygodniowym wyjeździe. 


Gdy zapragniemy wygody


Kiedy natomiast zapragniecie prawdziwej wygody i zamienienia stylizacji westernowej na bardziej salonową – pozostańcie dokładnie w tym samym miejscu. Z indiańskiego namiotu możecie przenieść się do wygodnych chat, które dostępne są w dwóch różnych standardach. Do tego koniecznie musicie skorzystać z relaksu w saunie suchej oraz z masaży wykwalifikowanych specjalistów!

 

 

Kiedy natomiast zgłodniejecie, zajrzyjcie konieczne na regionalne posiłki do Karczmy „Przycupnij Se” znajdującej się na terenie obiektu. Od czasu do czasu jest tam także szansa wzięcia udziału w prawdziwych biesiadach!

 

 

Miejsce, w którym czas płynie wolniej

 

Oprócz atracji i wygód wymienionych powyżej, Zielona Polana ma jeszcze jeden ogromny atut. Mianowicie - jest wyciszoną oazą spokoju. Wyrwijcie się z miasta, w którym wszyscy jesteśmy w ciągłym pędzie i nie mamy na nic czasu, wprost do miejsca, w którym płynie on wolniej. Wyobraźcie sobie wypoczynek z dala od wszelkiego zgiełku i hałasu. Jesteście tylko Wy na wygodnym leżaku wsród zieleni drzew, tuż u podnóża Bieszczad. To, co możecie tu znaleźć to nie tylko odpoczynek od codziennych obowiązków i bieganiny - to także niesamowity relaks dla Waszego umysłu i oderwanie się od codzienności. Wszystko to w otoczeniu lasu, rezerwatu przyrody i przede wszystkim dobrej atmosfery!

Zafundujcie sobie tę chwilę odpoczynku!

 

 

Wesprzyj turystykę w Bieszczadach i kup voucher – otrzymaj pakiet korzyści!


Przez sytuację związaną z koronawirusem, każda branża boryka się z mniejszymi lub większymi problemami.  Przede wszystkim ogromny problem dotknął turystykę. Zielona Polana wychodzi z odpowiedzią na tę sytuację! Jest sposób aby pomóc, nic przy tym nie tracąc, a nawet wręcz odwrotnie – tylko zyskując! Dodatkowo przekażecie także cegiełkę na akcję charytatywną!

Co trzeba zrobić?

Sprawcie prezent sobie lub bliskiej osobie i kupcie voucher na pobyt w tym niesamowitym ośrodku! Opcji jest naprawdę wiele, a każdy zakup wiąże się z dodatkowymi korzyściami:

 

  • doskonały pomysł na prezent,
  • -50% wartości vouchera gratis (bonus od 25zł do 1250zł),
  • prezenty w zależności od wartości vouchera,
  • voucher może być przekazany na dowolną osobę/firmę,
  • voucher nie ma żadnych ograniczeń. Dotyczy pełnej oferty Ośrodka,
  • środki nie przepadają. Odejmujemy wykorzystane środki,
  • ważność vouchera wynosi od 3 do 20 miesięcy,
  • 10% wartości każdego vouchera przekażemy na akcję charytatywną,
  • możliwość odpisania od podatku,
  • bezcenna moc Twojego wsparcia i ochrony miejsc pracy.

 

 

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj! 

 


 

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć