Warszawa

Wyjątkowe, weekendowe „Poranki w Multikinie"

 

 

 

To już kolejny weekendowy poranek w Multikinie. Nasze najmłodsze pociechy mają okazję obejrzeć film z ich ulubionymi bohaterami, miło spędzić czas, a w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji. Poranne pokazy bajek to świetna okazja do spędzenia czasu w gronie rówieśników oraz nawiązania nowych znajomości.

 

W najbliższy weekend w towarzystwie młodych detektywów Lasse i Mai, dowiemy się kto stoi za niewyjaśnioną zagadką zaginięcia szkolnej nagrody, księgi Hammarabi. Podejrzani są nawet Ci, których nigdy nie oskarżylibyśmy o taki czyn. Seria zaskakujących wydarzeń wciągnie nas w świat zagadki i pełnych emocji rozwiązań. Kto jest winny? Kto stoi za kradzieżą księgi? Tego możecie dowiedzieć się w najbliższy weekend oraz następne, w sieci kin Multikino w całej Polsce. Najbliższe pokazy odbędą się 30 i 31 marca o godzinie 10:30.

 

„Biuro detektywistyczne Lasse i Mai: Pierwsza tajemnica” to już czwarta ekranizacja uwielbianej w Polsce bestsellerowej serii książek Martina Widmarka oraz faworyt publiczności V Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Nie przegap okazji i wybierz się ze swoim dzieckiem na „Poranki w Multikinie”

 

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

 

O porankach w Multikinie:
Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do najmłodszych widzów. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

 

Sponsorzy Poranków w Multikinie:
·         producent gum Mamba
·         producent soczku Cappy
·         Tasectan

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć