Poznań

Ferie zimowe w Poznaniu

Ferie zimowe w Poznaniu

Czy zimowa laba od nauki musi kojarzyć się w wyjazdem? Wcale nie! Wystarczy, że zapewnimy dzieciom moc rozrywek i zabawy a tych w naszym mieście podczas ferii nie zabraknie. Zajęcia plastyczne, aktywności na świeżym powietrzu, spotkania z literaturą czy może kursy robotyki i eksperymentowania? Jedno jest pewne - jest w czym wybierać! Zobaczcie jak i gdzie można spędzić ferie zimowe w Poznaniu, a na pewno bedziecie mile zaskoczeni bogactwem pomysłowych ofert skierowanych do dzieci?

 

1/5
1/5
Półkolonie w Galerii Miejskiej Arsenał - Czytowartościowe ferie

Zaproszenie do refleksji nad wartościami. Czym są w życiu młodego człowieka i jakimi wartościami powinniśmy się kierować, jak je odnaleźć oraz jak wykorzystać je w działaniu?  Dzieci przekonają się na kreatywnych warsztatach tematycznych. Więcej informacji tutaj.

2/5
2/5
Naukowe półkolonie z Małym Inżynierem

Coś dla prawdziwych pasjonatów. To półkolonie związane z programowaniem, eksperymentowaniem oraz robotyką. Uczestnicy będą wykonywać wszystkie doświadczenia własnoręcznie, a to nie lada przygoda i zarazem wyzwanie.Więcej informacji tutaj.

3/5
3/5
Półkolonie zimowe w Fundacji Ars

Każdy tydzień zupełnie inny a wśród nich zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne, wycieczki i  np. na łyżwy czy kręgle oraz aktywości na świeżym powietrzu. Zaproszenie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Więcej informacji tutaj.

4/5
4/5
Ferie zimowe z NeoRobots

Oferta dla fanów klocków LEGO. Połączenie zabaw manulanych z aktywnością na placu zabaw. Codzienie dwa lub trzy nowe roboty! Więcej informacji tutaj.

5/5
5/5
18. Zimowe Pogotowie Sztuki

Uczestnicy będą mogli wykazać się swoja kreatywnością przy pomocy kredek, farb, kartonów, bibuł, folii czy tkanin łącząc rózne materiały w pomysłową całość Dzieci będą też ksperymentować w różnych technikach sztuk wizualnych z elementami grafiki, malarstwa oraz teatru pudełkowego. Więcej informacji tutaj.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć