Poznań

Przegląd ofert rodzinnych w Poznaniu

Przegląd ofert rodzinnych w Poznaniu

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd ofert skierowanych do rodzin. Perspektywa spędzenia czasu razem w nadchodzące dni z pewnością trafi do gustu wielu mieszkańcom naszego miasta. Bo cóż jest piękniejszego od kreatywnie spędzonego czasu wraz dzieckiem? Zobaczcie koniecznie w jakich ciekawych propozycjach możecie wybierać.

 

1/5
1/5
Świąteczne inspiracje decoupage w Empik Posnania

Dzieci oraz ich rodzice będą mieli okazję poznać tajniki sztuki malowania akwarelami i decoupage oraz stworzą wyjątkowe upominki i kartki świąteczne, które zachwycą samego Świętego Mikołaja. Rodzinne warsztaty plastyczne związane z tematyką mikołajkowo-bożonarodzeniową odbędą się w salonie Empik Posnania w dniach 25 listopada oraz 1 i 2 grudnia. Więcej informacji tutaj.

2/5
2/5
Warsztaty rodzinne warzywniak w CK ZAMEK

W każdym zakątku Ziemi, kryją się inne, ale tak samo inspirujące skarby. Podczas warsztatów wykorzystamy je, by podobnie jak Frida Kahlo zrysować i zmalować bliski nam świat.  Więcej informacji tutaj.

3/5
3/5
Festiwal Teatralny KONTEKSTY redefinicje

W programie znajdą Państwo spektakle  z Polski i Europy, a także koncerty i dźwiękoczytania.  Mamy nadzieję sprowokować do dyskusji starszych i poruszyć nowe struny w duszach młodszych. Więcej informacji tutaj.

4/5
4/5
Baśnie wRóże czyli spotkanie familijne z opowieściami w MDK nr 1

Nasze baśnie” to spotkanie familijne z opowieściami i pokaz tańca w wykonaniu dzieci z grup: „Sobótki Kids”i "Sobótki Pierwsze Kroki".  Więcej informacji tutaj.

5/5
5/5
Impreza edukacyjna „Na łasce żywiołów” w Muzeum Archeologicznym

Zaprezentujemy polskie Pompeje, czyli osadę biskupińską! Spróbujemy pogodzić ogień i wodę! Przeżyjemy moc piorunujących doznań! Więcej informacji tutaj.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć