Poznań

Cykliczne zajęcia dla dzieci w Poznaniu

Cykliczne zajęcia dla dzieci w Poznaniu

W Poznaniu jest cały szereg zajęć, które regularnie pojawiają się w ofercie teatrów, muzeum czy innych instytucji. To świetna wiadomość dla tych, którzy pragną aby dziecko uczęszczało na takie warsztaty czy spotkania systematycznie. Regularność spotkań sprawia, że maluchy mogą pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenia, a także nawiązywać nowe przyjaźnie z innymi „stałymi bywalcami” takich zajęć.

 

Zobaczcie z jakich ofert warto skorzystać!

1/5
1/5
Roztańczony świat

Celem zajęć jest pokazanie dzieciom z bliska pracy tancerza. Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu kostiumów, niezwykłych rekwizytów i muzyki. Po spotkaniu maluchy mogą odwiedzić scenę i widownię.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,115225c74.html

2/5
2/5
Mała Akademia Sztuki

Dzieci podczas zajęć w CK ZAMEK mogą poznać różnorodne techniki plastyczne z wykorzystaniem nietuzinkowych materiałów. Zajęcia oparte na programie autorskim są połączone także z elementami ruchu.

 

Więcej informacji tutaj:
 
https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,115201d91.html

3/5
3/5
Małe psoty - zajęcia dla rodzin z dziećmi w wieku 1-2 lata

Maluchy w Bramie Poznania poprzez zabawę będą odkrywać zakamarki wyspy, rozwijając przy tym wszystkie zmysły. Zajęcia mają na celu wspierać rozwój dzieci i rozbudzać ich naturalną ciekawość, a dla rodziców są kopalnią pomysłów na zabawy sensoryczne.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,11487193f.html

4/5
4/5
Mini Sztuka w Arsenale

Dzieci na zajęciach plastycznych w Galerii Miejskiej Arsenał nauczą się mieszania barw, rozróżniania kształtów i faktur, skalowania czy gry światła i cienia. Zajęcia są połączone ze zwiedzaniem wystawy.

 

Więcej informacji tutaj:


https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,114188d03.html

5/5
5/5
POGRAJKI - rodzinne koncerty interaktywne

Podczas interaktywnych koncertów w Bramie Poznania dzieci poznają bliżej kulturę tradycyjną Wielkopolski – przyjrzą się lokalnym tradycjom różnych części naszego regionu.

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,1148726b3.html

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć