Łódź

Poranki w Kinie Helios - relacja

Poranki w Kinie Helios - relacja

Pamiętam, kiedy z moim tatą wybierałam się w niedzielne przedpołudnia na Teleranki.  Uwielbiałam to. Dlatego z zainteresowaniem przeczytałam o Cyklach Filmowych Poranków, które można obejrzeć w ogólnopolskiej sieci kin Helios.


Tym razem Kajtek poszedł do kina z tatą, miał też towarzyszkę Julkę, swoją przyjaciółkę z przedszkola i jej mamę Agnieszkę. Dzieci bawiły się po prostu znakomicie. Były zadowolone, roześmiane i później nie mogły przestać opowiadać o kinowych atrakcjach.


Na film można zabrać już czterolatka, a podczas seansu obejrzeć godzinną historyjkę np. o Bobie Budowniczym. Słoniczce Eli czy Scooby-Doo. Przed wejściem do kina czeka dzieci wiele niespodzianek np. malowanie buziek, kącik plastyczny czy nalepianie tatuaży. Przez pół godziny przed seansem dzieci bawią się z animatorem i biorą udział w różnych konkursach. Maluchów bardzo cieszą też upominki, które otrzymuje każdy mały widz Poranka w kinie Helios.


Podczas seansu dźwięki są ściszone, a w sali panuje półmrok – wszystko jest przystosowane dla najmłodszych widzów.

Zapraszamy wszystkich do wybrania się w niedzielę na kolejny film animowany i przeżycia wielu atrakcji, które czekają Waszą pociechę.

 

 

Anita Janas i Kajtuś

 

Zdjęcia pochodzą z FB Helios dla Dzieci

 

1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć