Łódź

Baby English Center

Baby English Center

Baby English Center to wyjątkowa szkoła nauki języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci w Łodzi. Zajęcia odbywają się w dwóch miejscach –  przy ul. Strzelców Kaniowskich 69 (centrum)  i przy ul. Tomaszewicza 2, blok 168 (Retkinia).


Nauka prowadzona jest, oczywiście, poprzez zabawę. Mieliśmy okazję uczestniczyć w lekcji pokazowej, które w tej szkole można dwukrotnie obejrzeć bez żadnych płatności.

 

Nasza grupa składa się z kilku maluchów zgromadzonych w kolorowej sali. Dzieci przywitały się, przypomniały wiadomości o liczbach z poprzednich zajęć i zatańczyły w rytm piosenki o kierunkach: prawo, lewo do przodu, do tyłu.

 

Tematem zajęć była pogoda i angielskie zwroty typu : it's windy, it's hot czy it's cloudy. Wszyscy usiedli na krzesełkach i obejrzeli krótki filmik na ten temat, podczas którego dzieci powtarzały słówka. Potem prowadząca powiedziała,że ukryła gdzieś dwie koperty z zadaniami. Dzieci zamieniły się w poszukiwaczy skarbów. W kopertach były pocięte puzzle, na których znajdowały się obrazki pokazujące pogodę i wspomniane angielskie zwroty.


Po tej zabawie dzieci rzucały piłeczkami i rzutkami do tarczy – jeśli poprawnie odpowiedziały na pytanie. Musiały pokazać obrazek np. It's cloudy, a, kiedy im się udało, mogły zdobywać punkty. Później przechodziły przez tunel i kolorową łapką uderzały we wskazany obrazek np. It's windy. Zabawy i śmiechu było bardzo dużo. Dzieci chętnie wykonywały wszystkie polecenia, bawiły się, naśladowały prowadzącą, kiedy pokazywała rękoma jak jest wietrznie czy jak pada deszcz, kolorowały też obrazki w książce.

Po zakończeniu lekcji rodzice otrzymali informacje o pracy dzieci i o zdobytych przez nie dziś wiadomościach.


Jestem zachwycona tymi zajęciami. Na pewno tam wrócimy, może we wrześniu rozpoczniemy naszą przygodę z angielskim? Taka nauka w formie zabawy, barwne rysunki, piosenki, ruch, taniec… I do tego przesympatyczna, uśmiechnięta prowadząca z bardzo życzliwym podejściem do dzieci…


Wszelkie szczegóły na temat wpisowego, ceny zajęć oraz informacje o grupach znajdą Państwo na stronie http://babyenglishcenter.pl/,  wszelkie pytania można też kierować pod numerem tel. 601420888.


Na wspomnianej stronie można poczytać również blog o bardzo atrakcyjnych zajęciach, pomysłach, różnych grach oraz atrakcjach typu nocowanie w szkole. Widać i czuć, że panuje tutaj bardzo przyjazna atmosfera, a zajęcia prowadza prawdziwi pasjonaci.

 

-Mama Anita

 

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć