Warszawa

Zdobądź tytuł Czytelnika Roku w Bibliotece Kraków!

Zdobądź tytuł Czytelnika Roku w Bibliotece Kraków!

Zdobądź tytuł Czytelnika Roku w Bibliotece Kraków!

 

 

Biblioteka Kraków zaprasza miłośników książki w każdym wieku do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Czytelnik Roku.

 

Udział w nim może wziąć każdy, kto posiada aktywną kartę Biblioteki Kraków. Uczestnik konkursu otrzyma  Paszport Czytelnika, w którym będzie zbierał pieczątki za przeczytane w ciągu roku książki lub audiobooki. 

 

Zgodnie z regulaminem tytuł „Czytelnika Roku 2023” zdobędzie uczestnik, który zbierze co najmniej 150 pieczątek za zwrócone książki i przynajmniej jedną pieczątkę za udział w wydarzeniu kulturalnym polecanym przez Bibliotekę Kraków.

 

Do zdobycia jest również tytuł „Czytającego Rodzica”, adresowany do rodziców lub opiekunów prawnych dzieci do 6. roku, które zgłoszono do udziału w konkursie.

W ubiegłorocznej odsłonie Konkursu wzięło udział ponad 900 osób.

 

Konkurs trwa od 2 lutego do 31 grudnia br., a ogłoszenie jego wyników i wręczenie nagród, ufundowanych przez partnerów i organizatora przedsięwzięcia,

nastąpi w lutym 2024. Partnerami są: Galeria Bronowice, Wydawnictwo Literackie i Krakowski Teatr Scena STU oraz KBF  - operator programu Kraków Miasto literatury UNESCO.

 

Pełny regulamin oraz bieżące informacje konkursowe dostępne są na stronie www.biblioteka.krakow.pl oraz w filiach Biblioteki Kraków.

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości i Nowości Książkowe

Warto zobaczyć