Warszawa

Wyzwanie czytelnicze!

Wyzwanie czytelnicze!

Z przyjemnością chcemy poinformować naszych czytelników o rozpoczęciu trzeciej edycji akcji #52 tygodnie z Biblioteką Kraków 

 

Biblioteka Kraków zachęca miłośników książki do udziału w trzeciej edycji całorocznej akcji czytelniczej # 52 tygodnie z Biblioteką Kraków. 

 

Tytułowe hasło to nazwa wyzwania dla wytrwałych czytelników, którego cel jest prosty: zachęcenie do przeczytania minimum jednej książki w tygodniu, czyli przekonanie do regularnego spędzania miłych chwil podczas lektury.

 

W sumie chodzi o przeczytanie w ciągu roku co najmniej 52 książek. W ich wyborze zainteresowanym może dopomóc specjalnie opracowana lista pięćdziesięciu dwóch kategorii, na których można opierać udział w przedsięwzięciu.

 

Co tydzień na Facebooku Biblioteki Kraków pojawiać się będą  polecanki, czyli  propozycje lektur zgłaszane przez różne osoby, w tym znane postaci polskiej kultury. Tam również jest miejsce na wymianę opinii oraz czytelnicze dyskusje.

 

Szczegółowe informacje, w tym listy 52 kategorii – są odrębne listy dla dorosłych i dla dzieci! – można znaleźć na stronie www.biblioteka.krakow.pl   i Facebooku oraz Instagramie Biblioteki Kraków.     

 

Polecamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! 

 

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości i Nowości Książkowe

Warto zobaczyć