Warszawa

Recenzja książki:

Jak rozpoznać misia. Poradnik dla początkujących

Jak rozpoznać misia. Poradnik dla początkujących

Michelle Robinson
od 4 do 5 lat
PATRONAT

Miś czy niedźwiedź?

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy misiem a niedźwiedziem? Używaliście tych słów zamiennie? To bardzo niedobrze!

 

Jak rozpoznać misia to książka, która zabierze nas w fantastyczną podróż do krainy niedźwiedzi…, hmmm, a może misiów? Przekonajmy się!


Wyobraźmy sobie, że na chwilkę możemy zamienić się w odkrywcę, albo lepiej! - w tropiciela, który poszukuje tych niesamowitych zwierzą. Może na początku warto wiedzieć za czym w ogóle się rozglądamy…? A później jeśli szczęście nam dopisze (bądź w sumie chyba jeśli nie…) jak sobie z naszym znaleziskiem poradzić.

Co wskóra nasz bohater, którym tak naprawdę jest czytelnik? Czy wizyta w krainie Ursus'ów będzie niezapomniana? Oj, z pewnością!


Ta książka to fantastyczna przygoda, w którą możecie zabrać swoje pociechy! W znakomity sposób wyjaśni dlaczego miś nie jest niedźwiedziem, i dlaczego te zwierzęta mimo swojego czaru i uroku są uznawane za jedne z najniebezpieczniejszych zwierząt na ziemi. Dodatkowo w krótkiej historyjce i prezentacji „misiów” w bardzo sprytny sposób zostały ukryte edukacyjne ciekawostki oraz zabawne smaczki, specjalnie dla rodziców.


To humorystyczna i także uczuciowa historia, która została ubrane w piękne ilustracje dostarczające mnóstwa radości zarówno najmłodszym jak i ich rodzicom.


No i nie zapomnijcie poszukać ukrytych wśród drzew przesłodkich wiewiórek, które są ukrytymi bohaterami tej opowieści!
 

 

Aleksandra Barczyk

 

Komentarze

Polecamy

Warto zobaczyć