Warszawa

Jak rozpoznać misia. Poradnik dla początkujących
PATRONAT CzasDzieci.pl

Jak rozpoznać misia. Poradnik dla początkujących

od 4 do 5 lat
ISBN: 9788381541381

Czy marzysz o tym by spotkać się oko w oko z prawdziwym, żywym niedźwiedziem? Jeśli tak, to ten kompleksowy poradnik dla początkujących poszukiwaczy misiów jest z pewnością dla Ciebie!


W tej świetnie zilustrowanej i pełnej niecodziennego humoru opowieści, młody poszukiwacz przygód w towarzystwie swojego pluszowego misia wkracza śmiało do krainy brązowych i czarnych niedźwiedzi. Ale osobiste zetknięcie się z tymi futrzastymi stworzeniami może być ciut niebezpieczne… Nasz bohater będzie musiał zatem użyć niekonwencjonalnych metod, by nie zostać (haps!) zjedzonym!

Kup teraz

Recenzje książki (Jak rozpoznać misia. Poradnik dla początkujących)

Recenzja bibliotekarza
Miś czy niedźwiedź?

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy misiem a niedźwiedziem? Używaliście tych słów zamiennie? To bardzo niedobrze!

 

Jak rozpoznać misia to książka, która zabierze nas w fantastyczną podróż do krainy niedźwiedzi…, hmmm, a może misiów? Przekonajmy się!


Wyobraźmy sobie, że na chwilkę możemy zamienić się w odkrywcę, albo lepiej! - w tropiciela, który poszukuje tych niesamowitych zwierzą. Może na początku warto wiedzieć za czym w ogóle się rozglądamy…? A później jeśli szczęście nam dopisze (bądź w sumie chyba jeśli nie…) jak sobie z naszym znaleziskiem poradzić.

Co wskóra nasz bohater, którym tak naprawdę jest czytelnik? Czy wizyta w krainie Ursus'ów będzie niezapomniana? Oj, z pewnością!


Ta książka to fantastyczna przygoda, w którą możecie zabrać swoje pociechy! W znakomity sposób wyjaśni dlaczego miś nie jest niedźwiedziem, i dlaczego te zwierzęta mimo swojego czaru i uroku są uznawane za jedne z najniebezpieczniejszych zwierząt na ziemi. Dodatkowo w krótkiej historyjce i prezentacji „misiów” w bardzo sprytny sposób zostały ukryte edukacyjne ciekawostki oraz zabawne smaczki, specjalnie dla rodziców.


To humorystyczna i także uczuciowa historia, która została ubrane w piękne ilustracje dostarczające mnóstwa radości zarówno najmłodszym jak i ich rodzicom.


No i nie zapomnijcie poszukać ukrytych wśród drzew przesłodkich wiewiórek, które są ukrytymi bohaterami tej opowieści!
 


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć