Warszawa

Disney. Przygoda z czytaniem. Kubuś i przyjaciele

Disney. Przygoda z czytaniem. Kubuś i przyjaciele

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 4 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-253-0869-8

Opis książki

Disney. Przygoda z czytaniem. Kubuś i przyjaciele to trzy krótkie, proste historyjki, które zachęcą najmłodszych do rozpoczęcia nauki czytania. Duży, wyraźny druk ułatwia czytanie, a dopasowane do tekstu ilustracje pomagają małemu czytelnikowi skoncentrować uwagę na fabule. Zastosowane powtórzenia podstawowych wyrazów sprawiają, że dziecko zapamiętuje graficzny zapis poszczególnych słów i szybciej osiąga sprawność w czytaniu. Każda z trzech uroczych opowiastek o Kubusiu, Prosiaczku i Tygrysku podejmuje bliski dziecku temat przyjaźni - dzięki temu nie tylko chętniej angażuje się w lekturę, ale także lepiej rozumie jej sens.

Disney. Przygoda z czytaniem to seria niezwykłych opowieści dla początkujących czytelników, napisanych przy wsparciu ekspertów w zakresie nauki czytania. Program został podzielony na cztery poziomy zaawansowania, co ułatwia wybór tytułu idealnie dostosowanego do czytelniczych umiejętności dziecka. W każdej książce oprócz interesującej historii mały czytelnik znajdzie ciekawe zadania i naklejki ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya, które sprawią, że nauka czytanie stanie się wspaniałą zabawą.


Disney. Przygoda z czytaniem to idealny pomysł na naukę czytania!


Liczba stron: 32
Format: 165 x 235 mm

 

Patroni medialni:

Recenzje książki Disney. Przygoda z czytaniem. Kubuś i przyjaciele

Recenzje rodziców:

Do nauki i zabawy

Jak rozpocząć naukę czytania w przyjemny i bezstresowy sposób? Najlepiej z udziałem dobrze dziecku znanych i lubianych przez nie postaci, a któż nadaje się do tego lepiej niż przesympatyczny... czytaj więcej »

Doskonały początek przygody z czytaniem

To doskonały początek przygody z czytaniem. Znani bohaterowie, porządne wykonanie i ciekawy pomysł. Duże rysunki z wyraźnymi podpisami, każdy na oddzielnej stronie, pomagają dzieciom rozpoznawać... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć