Warszawa

Co za Książę!

Co za Książę!

Wyd.: Drzewko Szczęścia
od 6 do 9 lat
ISBN: 978-83-932780-3-9

Norman to prawdziwy geniusz!
Najlepszy przyjaciel Vicky odkrył tajemne przejście pomiędzy
Akademią Królewską a Szkołą Księżniczek, więc teraz oboje będą mogli się spotykać, gdy tylko zechcą.
Już podczas pierwszej wizyty w Sowiej Chatce na Vicky czeka niespodzianka – nowy czworonożny przyjaciel!
 

Kup teraz

Recenzje książki (Co za Książę!)

Recenzja rodzica
Chce czytać tę książkę

Biorąc do ręki książkę Szkoła Księżniczek Co za Książę! i patrząc na nią od razu pojawia się nam uśmiech na twarzy. Moim córkom „prawie nastolatkom” błyszczą oczka. Zaczynają przeglądać książkę do czego ich zachęcają kolorowe ilustracje. Już na samym początku przedstawione są miejsca i postacie. Może trochę w cukierkowy sposób, ale są one bardzo przyjemnie i słodkie. Następne ilustracje zawsze przedstawiają coś ciekawego i widać po nich, że akcja będzie szybka i bardzo wesoła.

Córka natychmiast chce czytać tę książkę. Pojawiają się tam różne „afery”, z którymi borykają się bohaterowie. Historyjki nawet te poważniejsze zawierają w sobie śmieszne akcenty. Dzięki temu córka jeszcze chętniej czytała, żeby dowiedzieć się dalszych losów. Oczywiście nie będę opisywać tych sytuacji tutaj. Natomiast zachęcam do przeczytania książki i odpowiedzenia sobie na pytanie czy Książę w książce jest prawdziwy i kto to jest? Książkę czyta się bardzo łatwo, miło i przyjemnie. Polecam szczególnie na długie wieczory dla dziewczynek. Książka ta sprawi, że nie będą one wcale nudne i długie.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Ta seria jest naprawdę fajna. Mnie wszystkie części czytało się świetnie. Przygody dziewcząt z akademii księżniczek są wesołe i ciekawe. Książki są pisane prostym i zrozumiałym językiem. Duża czcionka sprawia, że to lektura w sam raz dla dzieciaczków rozpoczynających przygodę z literaturą. Podoba mi się również szata graficzna książeczek. Ilustracje są bardzo kolorowe i zabawne. Przyciągają wzrok dziecka i sprawiają, że lektura staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Seria Szkoła Księżniczek to literatura przeznaczona głownie dla dziewcząt. Zarówno szata graficzna jak i treść zainteresuje głównie dzieciaczki płci żeńskiej choć uważam, że że chłopcy również by nią nie pogardzili. O ile oczywiście nie wstydziliby się czytać książeczkę z tyloma ozdobnikami wokół tekstu ;) Ja po przeczytaniu wszystkich części czuję trochę niedosyt. Mam nadzieję, że wydawnictwo wyda jeszcze książki z uczennicami

dodany: 2012-05-02 22:16:10, przez: Ania mama Alicji

Warto zobaczyć