Warszawa

Tato, popłyńmy na wyspę!

Tato, popłyńmy na wyspę!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bona
ISBN: 978-83-62836-00-0
Tematyka: opowiadania

Opis książki

Tato jest zmęczony. Zapracowany. Głodny i śpiący. Jednak kiedy wraca do domu, nie potrafi uciec przed zwariowanymi pomysłami swoich dzieci. Korzystając z nieobecności mamy, dwóch urwisów i mała spryciula namawiają tatę na najdziksze przygody. I wszyscy świetnie się bawią! Jeszcze w żadnej książce dla dzieci tato nie był TAK zapracowany, a dzieci TAK pełne energii i wyobraźni. Połączenie inspirujących i zabawnych przygód z oryginalną szatą graficzną sprawia, że książki o Tacie są idealną lekturą dla niemogących usiedzieć w miejscu kilkulatków oraz ich zabieganych, ale zawsze skorych do zabawy z pociechami rodziców.

 

Zmęczonego po pracy tatę witają okrzyki radości — wszak obiecał dzieciom wycieczkę łodzią. Na nic się zdadzą wymówki; cała czwórka zabiera niezbędne rekwizyty (kalosze, latarkę, mapy, zabytkowy zegar z kukułką) i wyrusza na spotkanie z przygodą.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Tato, popłyńmy na wyspę!

Recenzja...

Na rynku wydawniczym aż roi się od publikacji adresowanych do dzieci i czasem ciężko wybrać coś odpowiedniego dla małego, aczkolwiek jakże wymagającego, czytelnika. Mogę jednak z pełnym... czytaj więcej »

Warto zobaczyć