Warszawa

Pimpcio

Pimpcio

Wydawnictwo: Literówka
od 6 do 9 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-958159-5-9

Opis książki

Śmieszna książka dla przedszkolaków

 

Oto „Pimpcio”, czyli najbardziej śmieszna książka dla przedszkolaków.

Nasz bohater ma oczywiście poważne imię, ale wszyscy wołają na niego Pimpcio. Rodziców przyprawia o dreszcze, starszej siostrze zapewnia rozrywkę, dla dziadka jest ukochanym wnuczkiem, a nam gwarantuje świetną zabawę. Poznajcie najkochańszego urwisa w okolicy!

 

Pimpcio zwykle chce dobrze, ale wychodzi różnie. Pokój czerwony jak remiza strażacka, gaszenie pożaru, którego nie ma, rozjechana grządka sąsiada czy kąpiel w morelach – to tylko niektóre pomysły chłopaczka o postrzelonej fryzurze.

 

Z Pimpciem nie ma nudy
Pokochacie go tak, jak dziadek, który zabiera go na safari pod domem, a dzieci będą się śmiać tak, jak jego siostra, gdy … no właśnie – przekonajcie się sami! Bawcie się razem z Pimpciem, który działa szybko, śmieje się głośno i czuje mocno.

 

Autorka, Małgorzata Roman-Zakrzewska z właściwym dla siebie urokiem znów zabiera nas do świata małych dzieci. Z wyczuciem, humorem i pewną dozą łobuzerii pokazuje, że wpadki każdemu się mogą zdarzyć. Nawet temu, który chce dobrze.

 

Pierwszy rozdział dostępny tutaj:

https://heyzine.com/flip-book/2e37953cc6.html

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Pimpcio

Oj tam, oj tam! Przesadzacie

Rozrabiać w dobrej wierze? Taką niezwykłą umiejętność ma Pimpcio. Przecież nie można winić przedszkolaka za to, że chce dokładnie poznać świat, zbadać każdy jego zakamarek, każdą... czytaj więcej »

Warto zobaczyć