Warszawa

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Smaki

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Smaki

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 3 do 5 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-8265-593-3

Opis książki

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Smaki to piąty tom serii Olo i Awa. Logopedyczna Zabawa autorstwa znanej i lubianej animatorki, Moniki Skikiewicz.

 

W piątym tomiku autorka zaprasza czytelników do kuchni, gdzie może być słodko, gorzko, słono bądź… umami. Gdzie można trzeć, ucierać, kulać, obracać, wałkować, ciąć, skrobać, ubijać, gotować, lepić, smakować i eksperymentować.

 

To wyjątkowa uczta gimnastyczna dla buzi i języka i dalsze rozwijanie motoryki małej oraz dużej.

 

OLO I AWA. LOGOPEDYCZNA ZABAWA. SMAKI

Olo, Awa i ich sympatyczna rodzinka zapraszają do wspólnej zabawy. Poznajcie ciekawe historyjki z ich życia i przyłączcie się do wspólnego śpiewania, rysowania, zgadywania i pokazywania!

 

Często nie jesteśmy świadomi, że rozwój językowy i motoryczny dziecka idą w parze. Manipulując rękoma, maluch aktywizuje elementy kory mózgowej odpowiedzialne za ruch, a tym samym pobudza ośrodek ruchowy mowy. Książeczki z serii Olo i Awa wykorzystują to połączenie. Są tu obrazki do oglądania, słowa do powtarzania i ćwiczenia do wykonania. Pracuje buzia, język i rączki, a wszystko to w formie wesołej zabawy. Wspólne czytanie i zadania wspierające rozwój gwarantują, że czas spędzony z książką Moniki Skikiewicz zaprocentuje, a sympatyczne obrazki podbiją serca maluchów. Klaśnij tyle razy, ile masz lat, przewróć stronę, i daj się wciągnąć w przygodę, która zacieśnia więzi, rozwija wyobraźnię i stymuluje rozwój mowy.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Smaki

Gimnastyka buzi i języka

Jedzenie może być przyjemnością, może być też świetną zabawą. W dodatku jest doskonałym ćwiczeniem logopedycznym i motorycznym. Jeśli nie wierzycie, przekonajcie się sami, sięgając po... czytaj więcej »

Warto zobaczyć