Warszawa

Stuart Malutki

Stuart Malutki

Wydawnictwo: Poradnia K
od 6 do 9 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-67784-15-3

Opis książki

Kiedy w rodzinie państwa Malutkich w Nowym Jorku urodził się drugi syn, okazało się, że jest maciupki i bardzo podobny do… myszy. Wszyscy domownicy (no może z wyjątkiem kota Śnieżka) szczerze pokochali malca i otoczyli go opieką.

Niewielki wzrostem i nieśmiały Stuart Malutki odznaczał się niezwykłą odwagą i zamiłowaniem do przygód. Nie zawahał się ani sekundy, by wyruszyć w świat na poszukiwanie zaginionej przyjaciółki, uroczego ptaszka o imieniu Margalo. Bo wielka przyjaźń to wielkie serce, które nie zna strachu…

 

Co go spotkało po opuszczeniu bezpiecznego domu? Z pewnością sporo przygód!

Ale czy odnalazł Margalo?

 

"Gdybyśmy od dziecka chłonęli takie książki jak „Stuart Malutki”, myślę, że świat byłby lepszym miejscem. Nie możemy cofnąć czasu i doświadczyć własnego dzieciństwa ze Stuartem, to prawda. Możemy jednak podarować takie dzieciństwo dzieciom, które spotykamy na drodze swego życia."

Przemek Staroń

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Stuart Malutki

Podróż po marzenia

Państwo Malutcy byli jedną z całkiem zwykłych i zupełnie normalnych rodzin zamieszkujących Nowy Jork. Do czasu, gdy na świat przyszedł ich drugi syn. Miał on pyszczek, wąsiki, długi ogon i... czytaj więcej »

Warto zobaczyć