Warszawa

Milion dobrych uczynków

Milion dobrych uczynków

Wydawnictwo: Agora dla dzieci
od 10 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 9788326840067
Tematyka: finanse, humor, kryminał

Opis książki

Nawet jeśli pieniądze szczęścia nie dają, kto by nie chciał przekonać się o tym na własnej skórze?

 

Odkąd Frank i Mama wygrali w totolotka 24 miliony, ich życie zaczyna być zaskakująco uciążliwe. Nagle wszyscy sąsiedzi stają się okropnie potrzebujący! Mama Franka ogłasza w końcu, że obdaruje milionem koron tego, kto wykona najwięcej dobrych uczynków. Podczas gdy w wiosce walka o „miłylion” robi się coraz bardziej zacięta, Frank i Mama wyjeżdżają na zagraniczne wakacje. Jednak chowanie głowy w (plażowy) piasek nie pomoże im uciec od pytań o to, co tak naprawdę można kupić za pieniądze…

 

„Milion dobrych uczynków” Arnfinna Koleruda to wielokrotnie nagradzana, zaskakująca i chwilami niepokojąca powieść o znaczeniu bogactwa w naszym życiu. Niczym najlepszy norweski kryminał trzyma w napięciu do ostatniej strony: czy Frankowi uda się namówić Mamę na jakieś finansowe szaleństwo? Kto zdobędzie pieniądze? I czy ostatnie dziwne wydarzenia na pewno są tylko zbiegiem okoliczności? Pełna specyficznego norweskiego poczucia humoru powieść to świetne wprowadzenie do klimatu literatury skandynawskiej dla początkujących czytelników i czytelniczek.

 

Powieść o pieniądzach – bez bałwochwalstwa i bez hipokryzji!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Milion dobrych uczynków

Rodzinny stan konta kontra relacje

„Milion dobrych uczynków” Arnfinna Koleruda to jedna z tych książek, którą bierze się do ręki i chce natychmiast przeczytać. Czy to zasługa chwytliwego tytułu, czy zapowiedzi tematu?... czytaj więcej »

Warto zobaczyć