Warszawa

Franek mówi "dzień dobry"

Franek mówi "dzień dobry"

Wydawnictwo: Wilga
od 3 do 6 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-8318-187-5

Opis książki

Dzień Franka nie zaczął się najlepiej – splątane szelki ogrodniczek dały się we znaki! Ale gdy tylko jeżyk dołącza do porannej krzątaniny przy naleśnikach, wszystko zaczyna się układać. W drodze do przedszkola Franek wraz z mamą i siostrzyczką spotyka okolicznych mieszkańców. I choć każdy z przechodniów na początku sprawia wrażenie przygnębionego, to po krótkiej rozmowie na ich twarzach pojawiają się uśmiechy. Czy jeżyk odkryje, co tak naprawdę rozwesela wszystkich dookoła?

 

Franek to przedszkolak w dżinsowych ogrodniczkach i czerwonych trampkach. Nie zawsze ma ochotę na porządki, mycie zębów czy wizytę u lekarza. Uwielbia jednak dowiadywać się nowych rzeczy i spędzać czas z przyjaciółmi!

 

Każda książka w serii to oddzielna historia, która opisuje sytuacje z życia codziennego Franka. Jeżyk się uczy, jak razić sobie z problemami, doświadcza różnych emocji, poznaje otaczającą go rzeczywistość. Franek zawsze może liczyć nie tylko na rodziców, ale również na pomoc opiekunki, pani Sowy. Opowieści niosą ze sobą wiele ciepła, są napisane zrozumiałym językiem i bogato ilustrowane. Autorka stworzyła sympatycznych bohaterów, z którymi przedszkolaki z łatwością się utożsamią.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Franek mówi "dzień dobry"

Przepis na dobry dzień

„Podaruj dzisiaj nieznajomemu jeden ze swoich uśmiechów. To może być jedyny promień słońca jaki zobaczy przez cały dzień”  H. Jackson Brown, Jr.   Wszyscy, a w... czytaj więcej »

Warto zobaczyć