Warszawa

Szkoła szpiegów. W tajnej służbie

Szkoła szpiegów. W tajnej służbie

Wydawnictwo: Agora dla dzieci
od 9 do 12 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-268-4064-7

Opis książki

Jeśli prezydent Stanów Zjednoczonych jest w niebezpieczeństwie, to nie ma przebacz – trzeba aktywować najlepszego tajnego agenta. To nic, że ma jedynie trzynaście lat…

 

Żarty się skończyły. Organizacja Pająk planuje zamach na najważniejszą osobę w państwie. Przed Benjaminem Ripleyem, uczniem Akademii Szpiegostwa CIA, kolejne niełatwe zadanie: ma zinfiltrować środowisko Białego Domu, by odkryć wrogiego agenta i uratować prezydenta USA. Jest tylko jeden problem – tego wszystkiego musi dokonać sam. Czy bez wsparcia wybitnej szpieżki Eriki oraz koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa uda się Benowi… przeżyć?

 

Piąta część śmiertelnie niebezpiecznych i zabójczo zabawnych przygód nastoletniego agenta i jego niezawodnych przyjaciół.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Szkoła szpiegów. W tajnej służbie

Recenzje CzasDzieci.pl:

Benjamin Ripley - przyjaciel czy wróg?

W najnowszym tomie: “Szkoła szpiegów w tajnej służbie” Stuart Gibbs nie zwalnia tempa - akcja przenosi się kolejny raz poza mury Akademii i wrzuca bohatera w wielki świat Białego Domu,... czytaj więcej »

Jak zostać szpiegiem i nie zwariować?

Kto z nas chociaż raz, podczas oglądania przygód Jamesa Bonda, nie zapragnął rzucić wszystkiego i… stać się szpiegiem? Brać udział w fantastycznych, tajnych (a jakże!) misjach, pracować... czytaj więcej »

Warto zobaczyć