Warszawa

Operacja Tajemnica zamku

Operacja Tajemnica zamku

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 6 do 8 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-8265-071-6

Opis książki

Operacja Tajemnica zamku to kolejny wyjątkowy tom serii Operacja w dużym formacie, zawierający – poza kryminalnym opowiadaniem – mnóstwo zadań i zagadek dla czytelników

 

OPERACJA TAJEMNICA ZAMKU

Tiril i Oliver wybrali się z Ottonem pod namiot. Nagle w oknie starego zamczyska na Wyspie Żmij dostrzegają mrugające światło. Co takiego się tutaj dzieje?

Detektywi muszą poszukiwać śladów, rozwiązywać zagadki i łamać szyfry – w czym może im towarzyszyć czytelnik. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo rozwiązania kryją się w tekście i na ilustracjach – oraz na następnej stronie. Pościg prowadzi przez tajemne drzwi, wilgotne piwnice i ciemne przejścia wykute w skale.

 

Operacja Tajemnica zamku wymaga od czytelnika wykazania się uwagą, domyślnością i pomysłowością w rozwikłaniu zagadki, a przez swoją interaktywność jest bardzo atrakcyjna!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Operacja Tajemnica zamku

Czas na kolejną zagadkę!

Tiril Olsen i Oliver Tangstad znowu ruszają do akcji! Kolejna część serii detektywistycznej dla dzieci “Operacja…” stawia wyzwanie nie tylko przed bohaterami, ale również przed... czytaj więcej »

Warto zobaczyć