Warszawa

Jadzia Pętelka czuje złość

Jadzia Pętelka czuje złość

od 1 do 3 lat
NOWOŚĆ
ISBN: 9788382403657
Tematyka: emocje, złość

Opis książki

Dopada Cię złość? Da się ją poskromić!

 

Złość w przypadku maluchów pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Tak jest też w przypadku Jadzi Pętelki, która przechodzi tzw. “bunt dwulatka”. Czy pod wpływem złości zachowa się niegrzecznie? Czy tupanie lub krzyk pomoże? Jadzia spróbuje poskromić swoje emocje. Jak poradzi sobie ze złością? To zadanie wcale nie jest takie proste…

 

"Jadzia Pętelka" to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

Warto również poznać Stasia Pętelkę, starszego brata Jadzi – bohatera serii dedykowanej przedszkolakom!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Jadzia Pętelka czuje złość

Słów kilka o uczuciach, czyli co kryje się w książce "Jadzia Pętelka czuje złość"

Jadzia Pętelka to bohaterka, którą wiele dzieci i rodziców z pewnością doskonale zna. Nasze pociechy z tą uroczą dziewczynką już bardzo wiele mogły się nauczyć na różnych etapach swojego... czytaj więcej »

Warto zobaczyć