Warszawa

Kubuś i Anioł Snu

Kubuś i Anioł Snu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
od 4 do 6 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ

Opis książki

Gdzieś tam zawsze jest anioł, gotów, by cię wysłuchać…


Kubuś przeprowadził się wraz z rodzicami do pięknego domu. Ma teraz naprawdę duży pokój i wspaniały ogród, w którym może się bawić. Jednak chłopiec tęskni za swoim starym rodzinnym domem; przyjaznym miejscem, w którym znał wszystkie zakamarki.

 

Leżąc nocą w łóżku, długo nie może zasnąć. Zaniepokojony wsłuchuje się w tajemnicze dźwięki, niepokojące trzaski i skrzypienia. Może w nowym domu żyje jakiś potwór…


Na szczęście jest ktoś, kto nad nim czuwa. Czy Anioł Snu, zdoła udowodnić Kubie, że to, czego początkowo nie rozumiemy, może okazać się najbardziej magicznym z odkryć?


Każda książeczka z serii Aniołki odnosi się do obaw, zmartwień lub problemów, które mogą dręczyć małe dziecko, i pomaga mu się z nimi zmierzyć.


Idealna propozycja dla tych dzieci, które właśnie samodzielnie zaczęły czytać, a także dla dzieci młodszych, które lubią słuchać, gdy czytają im rodzice.


Kojąca, ponadczasowa opowieść w twardej oprawie i pięknej edycji upominkowej ze wspaniałymi ilustracjami Jane Ray.

 

Lucinda Riley urodziła się w Irlandii. Jej książki, przetłumaczone już na trzydzieści siedem języków, sprzedały się na całym świecie w trzydziestu milionach egzemplarzy i trafiły na prestiżowe listy bestsellerów „Sunday Timesa” i „New York Timesa”. Seria Aniołki to jej pierwszy cykl książek adresowanych do dzieci.

 

Harry Whittaker jest cenionym i nagradzanym prezenterem radiowym pracującym dla BBC oraz członkiem jednej z najbardziej znanych w Wielkiej Brytanii amatorskich grup teatralnych. Seria o Aniołach Stróżach to wspólne przedsięwzięcie pisarskie Harry’ego i jego mamy Lucindy, za sprawą którego chcieli dodać otuchy małym czytelnikom i przekazać im nieco tych ciepłych uczuć, którymi zawsze wzajemnie się obdarzali.

 

Jane Ray – ilustratorka książek dla dzieci, ceniona na całym świecie za wyjątkowe, ręcznie malowane prace plastyczne. Zilustrowała ponad 60 książek dla dzieci, sześć razy znalazła się w ścisłej czołówce kandydatów do Nagrody Kate Greenaway, przyznawanej za „wybitną ilustrację w książce dla dzieci”. Jest też zdobywczynią nagrody Nestlé Smarties przyznawanej corocznie w kilku kategoriach najlepszym brytyjskim książkom dla dzieci.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...
1/5
1/5
2/5
2/5
3/5
3/5
4/5
4/5
5/5
5/5

Recenzja książki Kubuś i Anioł Snu

Strach ma wielkie oczy

Przeprowadzka nie zawsze jest łatwym tematem. Czasem dorośli mają problem, aby doświadczenie jakim jest zmiana miejsca zamieszkania przebiegła bezstresowo i przyjemnie. Zastanówmy się w takim razie... czytaj więcej »

Warto zobaczyć