Warszawa

W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie

W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie

Wydawnictwo: Słowne
od 6 do 8 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-8053-942-6

Opis książki

Książka W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie to zbiór opowiadań opartych o legendy rdzennych ludów Brazylii. Zapraszamy do barwnej krainy pełnej odważnych, sprytnych i mądrych zwierząt – tych egzotycznych, jak żółw żabuti, i nieco bardziej nam bliskich, jak chociażby pewien pomocny bocian. Opowiadaniom towarzyszą inspirowane lokalną kulturą, rozbudzające ciekawość świata ilustracje autorstwa wybitnych międzynarodowych artystów.

 

Kolejne tomy z serii Opowieści z czterech stron świata stworzą wspaniałą biblioteczkę pełną literackich skarbów. Dzięki niej dziecko dowie się, co nas różni, a co łączy. Wspólna lektura kolejnych tomów to okazja do rozmowy na temat szacunku, różnic kulturowych, wartości niesionej przez tradycję. Wyjątkowe ilustracje autorstwa najlepszych międzynarodowych twórców ukazują niezwykłą różnorodność sztuki i wspierają kształcenie wizualne dziecka.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...
1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3

Recenzja książki W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie

Jak jaguar kopytka od tapira pożyczył

Niezwykła oryginalność i egzotyka – to pierwsze skojarzenia, pojawiające się podczas przeglądania kolejnego tomu wspaniałej serii „Opowieści z czterech stron świata”. I nic... czytaj więcej »

Warto zobaczyć