Warszawa

Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu

Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 8 lat
ISBN: 978-83-8008-898-6

Opis książki

Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu – pierwszy tom nowej serii detektywistycznej dla dzieci – do nauki języka angielskiego!

 

Seria Sherlock Junior to zabawna i dowcipnie zilustrowana pierwsza taka seria detektywistyczna dla czytelników od ósmego roku życia, w której oprócz zagadki kryminalnej odkryją, że nauka angielskich słówek i zwrotów jest prosta jak wieża Big Bena. Każdy tom serii zawiera mapkę Londynu, słowniczek wszystkich słówek oraz link do ich odsłuchania.

 

Nauka języka angielskiego już nigdy nie będzie dla Ciebie wyzwaniem!

Wciągająca historia, tajemnica, którą trzeba wyjaśnić, oraz słówka i zdania w języku angielskim wplecione w narrację. To zadanie niewątpliwie w sam raz dla młodych detektywów!

 

Sherlock Junior to nie tylko najmłodszy, ale także najbystrzejszy detektyw w Londynie. Nic dziwnego, w końcu to potomek genialnego Sherlocka Holmesa – najsłynniejszego detektywa wszech czasów! Podobno. Jak na superśledczego przystało, zagadki rozwiązuje z pomocą swojego asystenta, fana kryminałów Waltera, którego Sherlock lubi nazywać Watsonem. Kiedy puste mieszkanie sąsiada staje się biurem detektywistycznym, chłopcy gotowi są na pierwszą sprawę, którą pilnie trzeba rozwiązać! Chcecie wiedzieć, co to za sprawa?

 

Starsza pani prosi Sherlocka i Watsona o pomoc w odnalezieniu zaginionego pierścienia. Czy to możliwe, że w londyńskim parku grasuje czarny niedźwiedź? I czy niedźwiedzie kradną biżuterię? Sherlock i Watson ruszają zatem tropem dzikiego zwierza i dokonują zaskakującego odkrycia! Will you help them? Pomożesz im?

 

Cykl o Sherlocku Juniorze zapoczątkowany przez pierwszy tom, Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu, wpisuje się w kategorię popularnych serii książek dla dzieci czytających samodzielnie, jak np. „Operacja„.

 

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu

Przyjemność nauki języka angielskiego w rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że znajomość języka angielskiego jest w naszych czasach absolutnie obowiązkowa i nawet jeśli ktoś nie wiąże swojej zawodowej przyszłości ze środowiskiem międzynarodowym,... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć