Warszawa

Ciąża dla facetów: całe dziewięć miesięcy

Ciąża dla facetów: całe dziewięć miesięcy

Wydawnictwo: Marginesy
ISBN: 978-83-66671-23-2

Opis książki

Gratulacje, będziesz miał dziecko! To znaczy – ona jest w ciąży, ale w zasadzie ??ty też. Przez kolejnych kilka miesięcy czeka cię huśtawka hormonów, masaże pleców i bardzo dużo rozmów o porodzie. Będziesz tatą. Ojcostwo jest tuż za rogiem. Jesteś gotowy?

 

Większość książek o ciąży napisano dla mam, ale ta jest specjalnie dla ciebie, przyszłego ojca. Z humorem (to najlepszy oręż) przeprowadzimy cię przez dziewięć miesięcy radości, podniecenia, strachu, mnóstwa wielkich słów i powiększającego się brzucha, żebyś wyszedł z tej emocjonalnej jazdy gotowy na wszystko, czym rzuci w ciebie noworodek.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest laktator, po co komuś dziesięć tysięcy pieluch tetrowych rozłożonych w strategicznych punktach domu, dlaczego warto zrobić plan porodu, mimo że trafi on do kosza zaraz po pierwszych skurczach, a do tego zastanawiasz się, czy TENS to nazwa nowej grupy rockowej – teraz masz czas, żeby nadrobić zaległości.

 

Przed tobą międzynarodowy bestseller i podręcznik ciążowego survivalu. W skrócie: wszystko, co przyszły ojciec musi wiedzieć, a nawet nie miał pojęcia, że powinien zapytać.

 

Żaden kurs ani podręcznik nie zapewni ci, przyszły tato, spokoju przez te dziewięć miesięcy. Za to wsparcie, które Mark Woods serwuje, mieszając mnóstwo cennej wiedzy z dystansem, pomoże ci przetrwać niejeden kryzys, a czasem uczynić bohaterem! To dobrze, że obawy i problemy oczekujących ojców – niezależnie od szerokości geograficznej – są podobne. Doświadczenia innych też się przydadzą, bo sytuacji podbramkowych w ciąży nie zabraknie. Po latach i tak będziesz się z tego śmiać. Woods jest tego najlepszym dowodem.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Ciąża dla facetów: całe dziewięć miesięcy

Poradnik jakiego nie było

Ciąża to czas, na temat którego powstało naprawdę wiele poradników dla przyszłych mam. Wiedzą one jak odpowiednio odpoczywać i jak przygotować się do nadchodzącej roli. W dodatku w wielu opisano... czytaj więcej »

Warto zobaczyć