Warszawa

Przyroda Dzieciom: W lesie

Przyroda Dzieciom: W lesie

Wydawnictwo: Nina i Miko
od 3 do 5 lat
PATRONAT
ISBN: 9788395945700
Tematyka: las, przyroda, zwierzęta

Opis książki

Pięknie ilustrowana książeczka o zwierzętach, których domem jest las. Do czytania samodzielnie lub w trakcie słuchania podcastu “Przyroda Dzieciom” (zawierającym odgłosy zwierząt z książki).

 

Książeczka “Przyroda Dzieciom: W lesie” to pierwszy tomik z serii “Przyroda Dzieciom”, będącej uzupełnieniem podcastu dla dzieci pod tym samym tytułem.

 

(…) piękna, ciekawie zilustrowana i interaktywna – czytanie jest dopełnione dźwiękami zawartymi w podcaście. Idealna dla wszystkich dzikich dzieciaków!
 

— blog Karmione Kulturą

 

Na pięknie ilustrowanych stronach dzieci zapoznają się z ciekawostkami dotyczącymi zwierząt, które można spotkać i usłyszeć w lesie.

 

Treść książki jest identyczna z treścią podcastu, dzięki czemu istnieje także możliwość przeglądania z dzieckiem książeczki, słuchając równocześnie dźwięków oglądanych zwierząt. Dla ułatwienia takiej zabawy książeczka zawiera QR kod, który rodzice mogą zeskanować telefonem, aby szybko przejść do odtwarzania materiału audio.

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Przyroda Dzieciom: W lesie

Las w twojej książce!

Las to miejsce magiczne, przepełnione różnorodną fauną i florą, które zachwycą każdego, kto tylko zdecyduje się do niego wejść. Budząca się do życia wiosna to czas, który zachęca do długich... czytaj więcej »

Warto zobaczyć