Warszawa

Jedzie pociąg

Jedzie pociąg

od 3 do 6 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-7672-903-9

Opis książki

Nasze pierwsze książki dla naj- najmłodszych czytelników! Liczydełko i Jedzie pociąg to pierwsze u nas książki z twardymi kartkami!

 

W tym pociągu nikomu się nie nudzi, każde zwierzątko ma zajęcie: trzeba wziąć prysznic, chwilkę pomuzykować, przygotować coś smacznego… I podróż zleci w mig!

Najnowszy zbiór wierszy dla najmłodszych opracowany przez Marcina Brykczyńskiego (tekst) i Ewę Podleś (ilustracje).

 

Proszę wsiadać, drzwi zamykać!

Jedzie z nami całe zoo!

Ja w podróży, ty w podróży,

ale podróż się nie dłuży,

każdy zajęć ma tu sto!

 

BEZPIECZNA KSIĄŻKA!

Do druku użyliśmy farb spełniających normy bezpieczeństwa UE wymaganych przy produkcji książek dla dzieci i niemowląt. Krawędzie są zaokrąglone.

Wyprodukowano w Polsce:)

 

Dzieci kochają pociągi i zwierzęta, a w tej pozycji jest ich pod dostatkiem!

Torami mknie bowiem niezwykły pociąg, pełen zwierząt. W jednym wagonie spotkamy niedźwiedzia, w kolejnym fokę, jest także panda, słoń, żyrafa, zebra, wilk, wiewiórka, pingwin, nosorożec, świnia, jeleń, małpa, lew, biały niedźwiedź, hipopotam, lemur, krokodyl, koala, struś, mrówkojad i jeż. (...) Urocza, bajecznie kolorowa, wesoła i pełna humoru książka, która rozbudzi dziecięcą wyobraźnię, a może nawet zachęcić do mycia zębów – znajdziecie w niej zebrę, która z wielkim przejęciem szczotkuje wciąż zęby!
fragment recenzji Wnaszejbajce.pl

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Jedzie pociąg

Co można robić w pociągu?

?Jedzie pociąg? to połączenie humoru słownego i pięknych ilustracji. Idealne dla dzieci, które wchodzą w świat literatury. Tylko nie możemy się zdecydować czy bardziej lubimy wilka lub pandę? Przeczytajcie, a może pomożecie nam w wyborze.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć