Warszawa

Powrót Czarnoksiężnicy. Kraina Opowieści. Tom 2

Powrót Czarnoksiężnicy. Kraina Opowieści. Tom 2

Wydawnictwo: Młodzieżówka
od 9 do 13 lat
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-65830-79-1

Opis książki

Międzynarodowy bestseller!

 

Odkryj Krainę Opowieści, gdzie baśnie dzieją się naprawdę.

 

Drugi tom bestsellerowej serii przygodowej dla dzieci (tych młodszych i tych starszych) autorstwa popularnego aktora, zdobywcy Złotego Globu, Chrisa Colfera, znanego przede wszystkim dzięki kultowemu serialowi Glee.


Bogato ilustrowana opowieść, w której spotykają się czarownice, wilki, gobliny, trolle i inne cudowne stworzenia. Prawdziwa gratka dla miłośników magii i baśniowości.

Kraina Opowieści przestała być radosnym światem, który Alex i Conner Bailey pamiętają ze swej przygody z Zaklęciem Życzeń. Złowieszcza Czarnoksiężnica, która rzuciła klątwę na Śpiącą Królewnę, powraca, by się zemścić, i terroryzuje cały magiczny wymiar.

 

Gdy diabelskie zakusy Czarnoksiężnicy dotykają również świata Alex i Connera – a ich mama zostaje porwana! – dzieci muszą sprzeciwić się poleceniom babci i znaleźć własną drogę do Krainy Opowieści, by ocalić mamę.

 

Czy z niewielką pomocą ze strony niechętnej królowej Czerwonego Kapturka, zawadiackich przestępców Złotowłosej i Jacka oraz starego przyjaciela-płaza Żabka, Alex i Conner zdołają uratować mamę i świat baśni od największego zagrożenia w dziejach Krainy?

 

W tej pełnej akcji kontynuacji bestsellera "Kraina Opowieści: Zaklęcie Życzeń", zagrożenie czyha za każdym rogiem, a podczas swej podróży Alex i Conner trafią w miejsca, o których nawet nie śnili.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć