Warszawa

Śmiertelne choroby. Monstrrrualna erudycja

Śmiertelne choroby. Monstrrrualna erudycja

Wydawnictwo: Egmont
od 9 do 12 lat
PATRONAT
ISBN: 9788328136793

Opis książki

„Śmiertelne choroby. Monstrrrualna erudycja” to prawdopodobnie najbardziej obrzydliwa książka o chorobach. Autor, Nick Arnold na ponad 150 stronach skompletował uderzającą dawkę odrażających dowcipów, ohydnych historyjek i faktów, które podnoszą treść żołądka do gardła. Ta mocno paskudna mieszanka faktów i ciekawostek o chorobach pobudza mózg czytelnika, który mimochodem kończy książkę z pokaźną wiedzą z zakresu medycyny i biologii.

Dowcipny lekki język to kolejny atut książki „Śmiertelne choroby. Monstrrrualna erudycja”. Wartkie opowiadania o najohydniejszych chorobach, zaskakujące quizy z zakresu medycyny pochłoną bez reszty każdego czytelnika. O warstwę ilustracyjną zadbał Tony De Saulles tworząc zabawne czarno-białe komiksy.

 

„Śmiertelne choroby. Monstrrrualna erudycja” to książką, którą należy czytać po jedzeniu. Lektura przed posiłkiem może pozbawić apetytu. 

 

„Monstrrrualna erudycja” to potwornie ekscytująca seria książek popularnonaukowych dla dzieci. Każda publikacja nafaszerowana jest najbardziej niezwykłymi, nieprawdopodobnymi, a nawet paskudnymi informacjami ze swojej dziedziny. Książki „Monstrrrualna erudycja” czyta się z zapartym tchem i z szeroko otwartymi oczami. Przy okazji zaczytywania się w soczystych ciekawostkach, czytelnik chłonie wiedzę o otaczającym świecie.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Śmiertelne choroby. Monstrrrualna erudycja

Śmiertelnie ciekawie

Dzieci fascynują się biologią, a szczególnie ludzkim ciałem, co niejednokrotnie powoduje wiele niezwykłych sytuacji, po części niebezpiecznych, po części komicznych. Większość mam zna... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć