Warszawa

Polskie księżniczki

Polskie księżniczki

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 7 do 11 lat
ISBN: 978-83-8008-618-0 cena

Opis książki

Czy historia rzeczywiście jest nudna? I czy wszystkie księżniczki są kruche i delikatne? Jeżeli tak myślisz, jesteś w błędzie! Przeczytaj ten niesamowity przewodnik po polskich księżniczkach, królewnach i królowych, a dowiesz się: o czym rozmyślała Dobrawa, w kim się kochała Świętosława, dlaczego Jadwiga chwyciła za siekierę, do kogo podobna była Bona, kto wprowadził w Polsce modę na dekolty... i wielu innych ciekawostek o szlachetnie urodzonych damach Polski. Księżniczki z bajek są piękne i urocze, ale prawdziwe polskie księżniczki to dopiero bohaterki!

 

Książka napisana w przystępny sposób, okraszona humorem oraz pięknymi ilustracjami, które zachęcą do lektury niejedną współczesną księżniczkę.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Polskie księżniczki

Recenzje CzasDzieci.pl:

Wyruszcie szlakiem "Polskich Księżniczek"

Historia nie jest waszym konikiem? A może jest zupełnie na odwrót i to wasza mocna strona? W obu przypadkach z pewnością pokochacie nauczyciela jakim jest Historiusz ? skrzat, który zabierze was w podróż w czasie. A jaką trasą? Szlakiem polskich księżniczek!... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Kim one były?

Kim była i czym zajmowała się Rzepicha? Jak nazywała się mama pierwszego króla Polski? Która polska księżniczka została szwedzką królową? Co zawdzięczamy królowej Bonie? Która święta... czytaj więcej »

Szlakiem polskich księżniczek!

Historia nie jest waszym konikiem? A może jest zupełnie na odwrót i to wasza mocna strona? W obu przypadkach z pewnością pokochacie nauczyciela jakim jest Historiusz – skrzat, który zabierze... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć