Warszawa

Strasznowiłka i dzika zima

Strasznowiłka i dzika zima

od 7 do 9 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-65230-36-2

Opis książki

Uwaga! Uwaga! Strasznowiłka, mała buntowniczka z różkami na głowie i wielką odwagą w sercu, powraca do Groźnego Gąszczu! Po brawurowym locie statek powietrzny ze strasznowiłką za sterem bezpiecznie ląduje pośrodku lasu. Dla sowy, popielicy, jeża, wiewiórki i innych zwierząt rozpoczyna się szalony czas przygód. Dookoła śnieg i mróz, ale strasznowiłka, pełna energii i niesamowitych pomysłów, nie pozwoli im przespać zimy! Bitwy na śnieżki, spotkanie z budzącym grozę prapotworem, szaleńcza zabawa w lodowym ogrodzie, bunt przeciwko wiewiórce w czerwonym kapeluszu, dziwne czary magicznego dzwoneczka – za sprawą strasznowiłki mieszkańcy Groźnego Gąszczu nigdy nie zapomną tej dzikiej zimy.

 

Skrząca się humorem opowieść o nowych przygodach sympatycznych zwierzaków, z nietuzinkową bohaterką i niezwykle wartką akcją oczarowała już dzieci w Słowenii, Litwie, Chorwacji, Hiszpanii i Macedonii, a teraz ma okazję zachwycić czytelników w Polsce.

 

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Strasznowiłka i dzika zima

Ze strasznowiłką nie sposób przespać zimy!

Ku uciesze tych, którzy zdążyli ją polubić ? zarówno mieszkańców Groźnego Gąszczu, jak i czytelników - powraca. Świadkami tego powrotu możemy być właśnie na kartach ?Strasznowiłki i dzikiej zimy? (wydawnictwo Ezop).... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć