Warszawa

Królewicz Lupi i króliczek Zębiczek

Królewicz Lupi i króliczek Zębiczek

Wydawnictwo: Nowa Era
od 3 do 5 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-267-3606-3

Opis książki

Pełna uroku opowieść o pewnym małym królewiczu, idealna dla przedszkolaków - do wspólnego czytania z rodzicami. W tekst wplecione są słowa-obrazki, które sprawiają, że nawet bardzo młody czytelnik może włączyć się w lekturę i podpowiadać mamie lub tacie, o czym mowa w kolejnych zdaniach. Królewicz Lupi pod wieloma względami przypomina zwykłego małego chłopca – ma problem z wymawianiem głoski „r”, marzy o prawdziwym przyjacielu, czasem się nudzi i nie zawsze słucha swoich rodziców. W baśniowym bohaterze stworzonym przez Zofię Stanecką dziecko może odnaleźć dobrze znane emocje i pragnienia.

 

Piękne, nastrojowe ilustracje Elżbiety Grozdew przeniosą małego i dużego czytelnika w kolorowy, pogodny świat. Ogromną zaletą książki jest jej więziotwórczy charakter – dziecko i rodzic czytają razem, przytuleni i zanurzeni w opowieści.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Królewicz Lupi i króliczek Zębiczek

Wspólne czytanie? Świetna zabawa i bliskość z dzieckiem

Wielu przedszkolaków zna książkową bohaterkę - Basię i zapartym tchem śledzi jej kolejne przygody. Zofia Stanecka, autorka serii o tej powszechnie lubianej dziewczynce, stworzyła także książkowy... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć