Warszawa

Najwyższa na świecie wieża z książek

Najwyższa na świecie wieża z książek

Wydawnictwo: Papilon
od 3 do 5 lat
PATRONAT
ISBN: 9788327104083

Opis książki

Chłopiec był pewien, że urodził się po to, by latać. Codziennie wypatrywał na niebie samolotów, próbował sam konstruować skrzydła (każdego rodzaju), na jedne święta poprosił o nie nawet pod choinkę… Ale nic nie działało. Nadal nie umiał latać. Pewnego dnia mama powiedziała mu, że istnieją inne sposoby na to, by fruwać, i podarowała Lucasowi jego pierwszą książkę. Chłopiec długo nie mógł zrozumieć, co mama miała na myśli. Aż do dnia, w którym… zaczął latać! Jak to zrobił?

 

Wzruszająca opowieść o sile wyobraźni, magii i mocy czytania. O tym, jak bardzo książki są w naszym życiu ważne i potrafią sprawić, że trafiamy do miejsc, których nie znamy, i robimy rzeczy, o których marzyliśmy lub o których nawet nam się nie śniło.

 

Rocio Bonilla jest autorką i ilustratorką książek dla dzieci. Urodziła się w Barcelonie i tam zdobyła wykształcenie artystyczne. Pracowała także jako projektantka graficzna, malarka, nauczycielka. Poza pracą ilustracyjno-literacką zajmuje się także malowaniem murali. Jako mama trójki dzieci jest bezustannie zachwycona ich wrażliwością i wyjątkowym sposobem patrzenia na świat, którym hojnie dzielą się z innymi.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Najwyższa na świecie wieża z książek

Wspaniała opowieść o wielkich marzeniach, które się spełniają i o sile wyobraźni

Jerzyk od maleńkiego miał jedno marzenie: aby latać. Obserwował świat, zwłaszcza ptaki i samoloty i tak jak one chciał się wzbić w powietrze. Próbował różnych rzeczy, nawet chciał skonstruować... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć