Warszawa

Bajeczki Babeczki cz. 4 - O aniołku ze złamanym skrzydłem

Bajeczki Babeczki cz. 4 - O aniołku ze złamanym skrzydłem

Wydawnictwo: Edukacyjne
PATRONAT
ISBN: 978-83-65669-22-3

Opis książki

Bajeczki Babeczki – Sprawdzian Gotowości Szkolnej – to gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?

Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie.
Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady Babeczki pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc.

 

Każda książeczka z serii Bajeczki Babeczki zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy - ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki.

 

Czwarta część pt. "O aniołku ze złamanym skrzydłem" to ciepła opowieść o tym, co najważniejsze podczas Świąt Bożego Narodzenia: o wspólnym ich przygotowaniu, o byciu razem, o tradycjach, które - zwłaszcza dla dzieci - są impulsem do przeżywania świątecznych chwil całym sobą. Zaginione pierniczki, aniołek ze złamanym skrzydłem, wizyta Mikołaja - to elementy narracji subtelnie potęgujące napięcie przed nadejściem Gwiazdki.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Bajeczki Babeczki cz. 4 - O aniołku ze złamanym skrzydłem

Ciepła, rodzinna historia na Święta!

Święta coraz bliżej i coraz bardziej możemy czuć ich żar. Prawdziwie podgrzać może go tylko historia świąteczna z dziećmi w roli głównej. Wydawnictwo Edukacyjne własnie taką historią... czytaj więcej »

Warto zobaczyć