Warszawa

Kawalerka

Kawalerka

od 6 lat
ISBN: ISBN: 978-83-65341-01-3

Nagrody

Opis książki

Narysowana z kawalerską fantazją i panieńskim wdziękiem miniopowieść o tym, że miłość zawsze znajdzie dla siebie miejsce.

 

Kiedy w kawalerce jest już jeden kawaler, nic więcej się tam nie zmieści. A co gdy kawaler poczuje się samotny?

 

Błyskotliwie zaprojektowana książka dla przyszłych, obecnych i byłych kawalerów i panien. Zgrabny, mały format i przełamujące go rozkładane strony idealnie współgrają z czułą i dowcipną opowieścią o samotnym lokatorze malutkiego mieszkanka.„Kawalerka” zdobyła nagrodę główną jury międzynarodowego w I edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE.

 

Wszystko w niej gra. Wynosi codzienność do poziomu poezji, która zapada w serca dorosłych i dzieci. Miłość jest uniwersalna i nie ma wieku, i o tym właśnie jest „Kawalerka”.
(z werdyktu jury międzynarodowego konkursu JASNOWIDZE)


Weronika Przybylska (ur. 1993) – studentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysowaniem i pisaniem. Wraz z grupą Liście prowadzi działalność rysunkowo-performatywną. Laureatka nagrody głównej jury międzynarodowego w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2014 i II Edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu NOTO na Notatnik Artysty. „Kawalerka” to jej pierwsza książka.
 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć