Warszawa

Pan od angielskiego
PATRONAT CzasDzieci.pl

Pan od angielskiego

Wydawnictwo: Egmont
od 3 do 7 lat
ISBN: 978-83-281-0516-4
tagi: fantastyka  przygody 

W Dębowym Królestwie panuje wielkie poruszenie. Córka dębowego króla zamarzyła o czymś naprawdę wyjątkowym. Do akcji musi wkroczyć mag i tajni agenci. To będzie bardzo skomplikowana misja wywiadowcza. Uważajcie! Nie każdy jest tym, za kogo się podaje, a życie niesie ze sobą wiele niespodzianek.

 

Oprawa miękka
Liczba stron 48
Format w mm 210x250

Kup teraz

Recenzje książki (Pan od angielskiego)

Recenzja rodzica
Tajemnice Dębowego Królestwa

W pewnym wieku dzieci fascynują się światem fantasy, który przyciągną ich magią, przygodami i niezwykłymi tajemnicami. Nic więc dziwnego, że mali czytelnicy tak chętnie sięgają po książki tego gatunku. Nie inaczej było z moim synem, którego nie trzeba było namawiać do czytania Pana od angielskiego Pawła Beręsewicza. Historia królestwa i tajnych agentów wciągnęła go bez reszty.

 

A zaczęło się niby zwyczajnie. Mała Zuzia opowiada mamie o lekcji angielskiego, którą prowadził jej nauczyciel. W jej historii oprócz znanych nazw zwierzątek pojawia się tajemnicze „bosungsing”. Wyjaśnienie tego słowa kryję w sobie głębszą tajemnicę. Bo, czy potraficie sobie wyobrazić Dębowe Królestwo, którego władcą jest król, posiadający na dodatek niesforną i kapryśną córkę? Co gorsza ta pierworodna zażyczyła sobie, by słońce zmieniło kolor na niebieski... A to wymagało nadzwyczajnej misji i wkroczenia specjalnych agentów do Krainy Ludzi. Dodam tylko, że akcja nie należała do łatwych...

 

To, co pozornie wydaję się zwyczajne, wcale nie musi takie być. A osoby, których spotykamy na swojej drodze mogą skrywać różne sekrety. Wprowadźmy więc swoje dzieci w ten magiczny, bajkowy świat. Zwłaszcza, że książka, o której mowa, jest częścią serii „Poczytaj ze mną”, promującej wspólne czytanie.

 

Mama Ania
nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć