Warszawa

Mój pierwszy alfabet
PATRONAT CzasDzieci.pl

Mój pierwszy alfabet

od 3 do 6 lat

Nagrody

Książka Roku - konkurs Polskiej Sekcji IBBY
Książka Roku - konkurs Polskiej Sekcji IBBY »
Nagroda graficzna
Rok przyznania: 2009
ISBN: 978-83-237-5314-8
tagi: edukacyjna  alfabet 

Harmonijnie rozwijające się dziecko chłonie wiedzę i uczy się emocji - równolegle. Jedno z drugim jest nierozerwalnie związane. Jedno i drugie - dla dziecka konieczne. Dlatego tak bardzo ważne jest zachęcanie dzieci do poznawania świata. Wielkie książki dla małego dziecka - to duży format i piękne ilustracje - wspaniałe zaproszenie do poznawania świata.

 

Ilość stron:24
Format:198x230
Okładka:Twarda

 

Obecnie książeczka została wznowiona przez Wydawnictwo EGMONT.

Kup teraz


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

moja 4 letnia siostra oglada juz ta ksiazeczke :) nie powiem zeby uczyla sie bo jest za mala na nauke, dziecinstwo jednak najwazniejsze, ale oglda patrzy - udaje ze czyta slodko to wyglda a wszystko dzieki starej siostrze ktora zrobila złotku maly prezent! czy w przez Onestep mozna zamawiac ksiazeczki dla dzieci??

dodany: 2009-10-16 16:59:54, przez: inka

książeczka wydaje się bardzo pomocna, jeśli chcemy rozwijać swoje dzieci i samodzielnie uczyć je literek. Dlatego też kupiłam ją i mam nadzieje, że spełni moje oczekiwania. Jej recenzję znalazłam w jednym z czasopism dla młodych mam, gdzie była także opcja kupna tej książeczki za pomocą smsa, dzięki usłudze OneStep. I pomyślałam, że warto skorzystać. Taki pierwszy nasz elementarz

dodany: 2009-10-12 17:56:23, przez: Paulina

Warto zobaczyć