Warszawa

Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki t. 6

Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki t. 6

od 7 do 9 lat
PATRONAT

Opis książki

Nadeszła zima. Spadło tyle śniegu, że w szkole popsuło się ogrzewanie i dzieci mają wolne. Tomek jest przeszczęśliwy, dopóki nie okazuje się, że musi spędzić całe popołudnie z najbardziej wkurzającym go kolegą, Markiem. W dodatku na głowę zwalają się też wujostwo z braćmi stryjecznymi. Planują portret rodzinny – prezent z okazji 50. rocznicy ślubu Wapniaków, czyli dziadków. Tomek nie jest zachwycony, Danka jeszcze mniej. W dodatku do sąsiedniego domu wprowadza się dziewczynka, która wiecznie stroi głupie miny do Tomka.

 

Tymczasem Tomek stara się odrabiać na czas wszystkie prace domowe, bo bardzo chce zasłużyć na odznakę wzorowego ucznia. Niestety nie jest to łatwe zadanie, kiedy trudno skupić się na lekcjach, a jedynym ukochanym zajęciem jest rysowanie.

 

Format: 145x190
Oprawa: miękka
Liczba stron: 240

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki t. 6

Recenzje dzieci:

Awarie i niespodzianki

Wszystko zaczyna się od dużych opadów śniegu, które powodują liczne awarie i konieczność wprowadzenia się do Łebskich wujka i cioci. Zaspy na drogach sprawiają, że Tomek nie idzie do szkoły,... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Czy Tomek zostanie wzorowym uczniem?

Tomek Łebski Ma chrapkę na smakołyki Liz Pichton to wyjątkowa propozycja dla dzieci w wieku szkolnym. Publikacja jest wprawdzie kolejną z cyklu, ale uważam, że można ją przeczytać niezależnie... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć