Warszawa

Wiele hałasu o stare kości

Wiele hałasu o stare kości

od 11 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7516-643-9

Opis książki

"Tyle zamieszania o stare kości" - myśli sobie Kiki, kiedy do klasztoru jej wujka wraca odnaleziona stopa błogosławionego Henryka. Z relikwią, która ma przynosić ludziom zdrowie i błogosławieństwo coś jest jednak nie tak. Mimo że ktoś grozi jej morderstwem, Kiki w przebraniu muzułmanki udaje się na poszukiwania. Nie boi się nawet straszliwej przepowiedni. Nagle wpada jednak w niebezpieczną zasadzkę. 

 

Rozwiązując swą trzecią zagadkę kryminalną, mała detektywka po raz kolejny zabiera młodych czytelników w pasjonującą podróż po barwnym świecie opactwa benedyktyńskiego. Powieść detektywistyczna dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

 

W serii "Kiki rozwiązuje zagadkę":
Tajemnica srebrnych kielichów
Polowanie na klasztorny eliksir

 

Przełożyli: Katarzyna i Kamil Markiewiczowie

Wymiary: 135 x 205 mm

Ilość stron: 165  

Oprawa: miękka

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Wiele hałasu o stare kości

Recenzje rodziców:

Kryminalne wakacje

Opowieści detektywistyczne są ostatnio tym, co zaspakaja głód zagadek i żądzę przygody moich ośmioletnich brzdąców. Z lubością więc oddajemy się lekturom z lekkim dreszczykiem, pobudzającym... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Kolejna tajemnica opactwa

Książka Wiele hałasu o stare kości Brigitte Krautgartner to świetna powieść detektywistyczno - przygodowa nie tylko dla młodzieży. Każdy bowiem, kto lubi dobrą sensację, rozwiązywanie... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć