Warszawa

Jestem tatą!

Jestem tatą!

Wydawnictwo: Tamaryn, Edipresse
PATRONAT
ISBN: 978-83-937389-4-6

Opis książki

Dwunastu świetnych mężczyzn odważyło się podzielić swoim osobistym doświadczeniem  - mówią o tym, jak sobie radzą i jak się czują w roli ojca. Co to znaczy – być Tatą. Wśród bohaterów tego zbioru są: aktorzy, dziennikarze, filozof, dwóch pisarzy, muzyk i psycholog. Rozmawiają o miłości do dzieci, lękach, dojrzewaniu do ojcostwa, o rodzinie.  Zastanawiają się, jak ojcostwo wpisało się w ich tożsamość, przywołują wartości wyniesione z domu i mierzą się z rodzinnymi mitami. Bardzo otwarcie dzielą się wątpliwościami i lękami, ale też przekonaniem, że bycie ojcem to jedna z najważniejszych ról w życiu. I jedno z najpiękniejszych, choć trudnych, doświadczeń. 


Książka to pochwała ojcostwa w każdej postaci: tradycyjnego i nowoczesnego, w rodzinie pełnej, rozbitej, patchworkowej i adopcyjnej, wobec śmierci i niepełnosprawności swojego dziecka. Bo dzisiaj już wiadomo, jak ważna jest relacja z ojcem. I jak bardzo potrzebna, by w przyszłości móc tworzyć bliskie więzi, odnaleźć się w życiu i czuć się bezpiecznie.

 

 

Okładka: miękka

Liczba stron: 256

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Jestem tatą!

Recenzje rodziców:

Nie tylko o męskiej tożsamości

Przeczytałam ten tytuł w drodze do pracy. Niejednokrotnie widziałam, jak towarzysze podróży w przedziale zerkają na moją książkę. Ciekawe, co ich zainteresowało. Ja się już tego nie dowiem,... czytaj więcej »

Jak to jest być (znanym) tatą?

JESTEM TATĄ! to zbiór wywiadów, jakich 12 mężczyzn - ojców wykonujących rozmaite zawody (aktorzy, pisarze, filozof, ekonomista, lekarz, itp.) oraz żyjących w pełnych, rozbitych i adopcyjnych... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć