Warszawa

MaMy Kalendarz 2014/2015

MaMy Kalendarz 2014/2015

Wydawnictwo: Wydawnictwo MaMy Kalendarz s.c.
PATRONAT

Opis książki

MaMy Kalendarz jest plannerem tygodniowym zaprojektowanym tak, aby pomóc zorganizować Tobie i Twoim bliskim życie rodzinne. Obejmuje swoim zakresem wszystkie dni (i noce!) począwszy od września 2014, aż do sierpnia 2015. 

 

 

Zapiszcie spotkania ze znajomymi. Przypomnijcie dzieciom o ich zadaniach i obowiązkach domowych. Zaplanujcie konieczne zakupy i wiele innych. Pomyślcie o tym, jak razem spędzić wolne popołudnie lub weekend

 

 

MaMy Kalendarz jest funkcjonalny i elegancki! To, co wyróżnia MaMy Kalendarz spośród innych kalendarzy na ścianę, to dużo miejsca na wszelkie notatki każdego członka rodziny, papier po którym dobrze się pisze oraz szata graficzna, w której się zakochacie!

 

MaMy Kalendarz zawiera również inspiracje na wspólne spędzanie czasu prosto od CzasDzieci.pl ! :)

 

 

MaMy Kalendarz jest wyposażony w kilka przydatnych gadżetów, które sprawią, że organizowanie tygodnia będzie fajną zabawą dla całej rodziny. W zestawie znajdziecie:
- naklejki motywacyjne oraz naklejki przypominające o różnych zajęciach i ważnych wydarzeniach
- perforowana lista zakupów lub spraw do załatwienia, którą po uzupełnieniu można w łatwy sposób oderwać i zabrać ze sobą,
- cienkopis przymocowany do kalendarza, dzięki czemu zawsze jest pod ręką

 

 

5 kolumn kalendarza pomieści z pewnością plany mamy, taty i dzieci, a w zależności od potrzeb konkretnej rodziny posłuży także do innych celów takich jak:
- tablica motywacyjna dla maluchów i starszaków,
- pamiętnik z ważnymi dla rodziny wydarzeniami,
- pomysły na tygodniowe menu,
- miejsce na notowanie diety dla karmiących mam lub dzieci z alergią,
- zapis dawkowania lekarstw przy okazji chorób lub przeziębień,
- miejsce na wpisanie planu lekcji,
- i wiele innych.

 

 

Recenzje książki MaMy Kalendarz 2014/2015

Recenzje rodziców:

Funkcjonalność i prostota

Judo, angielski, basen, ortodonta, szczepienie, urodziny i inne sprawy córki. A jeszcze zajęcia moje i męża oraz sprawy mieszkaniowe i samochodowe. Obowiązki, przyjemności, formalności,... czytaj więcej »

Projektowanie swojego czasu

Kto organizuje życie rodzinne – oczywiście najczęściej jest to MAMA. Musi mieć wszystko w głowie, aby nie zapomnieć o basenie Jasia i tańcu Zosi, szczepieniu Franka i wyjeździe rowerowym... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć