Warszawa

MaMy Kalendarz 2014/2015
PATRONAT CzasDzieci.pl

MaMy Kalendarz 2014/2015

Wyd.: Wydawnictwo MaMy Kalendarz s.c.

MaMy Kalendarz jest plannerem tygodniowym zaprojektowanym tak, aby pomóc zorganizować Tobie i Twoim bliskim życie rodzinne. Obejmuje swoim zakresem wszystkie dni (i noce!) począwszy od września 2014, aż do sierpnia 2015. 

 

 

Zapiszcie spotkania ze znajomymi. Przypomnijcie dzieciom o ich zadaniach i obowiązkach domowych. Zaplanujcie konieczne zakupy i wiele innych. Pomyślcie o tym, jak razem spędzić wolne popołudnie lub weekend

 

 

MaMy Kalendarz jest funkcjonalny i elegancki! To, co wyróżnia MaMy Kalendarz spośród innych kalendarzy na ścianę, to dużo miejsca na wszelkie notatki każdego członka rodziny, papier po którym dobrze się pisze oraz szata graficzna, w której się zakochacie!

 

MaMy Kalendarz zawiera również inspiracje na wspólne spędzanie czasu prosto od CzasDzieci.pl ! :)

 

 

MaMy Kalendarz jest wyposażony w kilka przydatnych gadżetów, które sprawią, że organizowanie tygodnia będzie fajną zabawą dla całej rodziny. W zestawie znajdziecie:
- naklejki motywacyjne oraz naklejki przypominające o różnych zajęciach i ważnych wydarzeniach
- perforowana lista zakupów lub spraw do załatwienia, którą po uzupełnieniu można w łatwy sposób oderwać i zabrać ze sobą,
- cienkopis przymocowany do kalendarza, dzięki czemu zawsze jest pod ręką

 

 

5 kolumn kalendarza pomieści z pewnością plany mamy, taty i dzieci, a w zależności od potrzeb konkretnej rodziny posłuży także do innych celów takich jak:
- tablica motywacyjna dla maluchów i starszaków,
- pamiętnik z ważnymi dla rodziny wydarzeniami,
- pomysły na tygodniowe menu,
- miejsce na notowanie diety dla karmiących mam lub dzieci z alergią,
- zapis dawkowania lekarstw przy okazji chorób lub przeziębień,
- miejsce na wpisanie planu lekcji,
- i wiele innych.

 

 

Recenzje książki (MaMy Kalendarz 2014/2015)

Recenzja rodzica
Funkcjonalność i prostota

Judo, angielski, basen, ortodonta, szczepienie, urodziny i inne sprawy córki. A jeszcze zajęcia moje i męża oraz sprawy mieszkaniowe i samochodowe. Obowiązki, przyjemności, formalności, zakupy, menu. Zadzwonić tu, załatwić to, sprawdzić tamto. Jak o tym wszystkim pamiętać, jak to wszystko zgrać? Kto się z tym nie  boryka – ręka do góry.

 

Od dziś rodzinne planowanie będzie łatwiejsze! Od dziś wszystkim mogę polecić MaMy kalendarz.

 

Ten planner zachwycił mnie już od pierwszego wejrzenia. Przejrzysty układ, mnóstwo miejsca na notatki i rewelacyjna plastikowa przezroczysta nakładka (na całość), na którą można nanieść stałe punkty harmonogramu. Do tego naklejki, karteczki, kieszonka – wszystko funkcjonalne, bez niepotrzebnych ozdobników.

Każdy tydzień ma swoją stronę, na której każdy członek rodziny ma swoją kolumnę. Wolne kolumny można przeznaczyć na wspólne sprawy lub menu. Można zapisywać lub naklejać, na kartkach lub na przezroczystej nakładce. Na górze każdej strony widnieje skrócony kalendarz dwumiesięczny (na miesiąc dany i następny). A na dole perforowane karteczki (na listę zakupów, sprawy do załatwienia), które łatwo oderwać i zabrać ze sobą.

 

Nasz planner już wisi w widocznym miejscu, już wpisaliśmy wszystkie znane terminy, umówione wizyty. Córka studiuje obrazki na naklejkach i zastanawia się, gdzie której użyć. Ja podczytuję pomysły na aktywne spędzanie czasu, które miniaturowym drukiem zapisano na dole każdej strony. Już realizujemy pierwsze  sprawy i w odpowiednich rubrykach dopisujemy nowe.

 

Ten rok szkolny będzie lepszy! A na pewno lepiej zaplanowany. Polecamy MaMy kalendarz.

Recenzja rodzica
Projektowanie swojego czasu

Kto organizuje życie rodzinne – oczywiście najczęściej jest to MAMA. Musi mieć wszystko w głowie, aby nie zapomnieć o basenie Jasia i tańcu Zosi, szczepieniu Franka i wyjeździe rowerowym męża. A gdzie jeszcze zakupy, urlopy, wyjścia do teatru czy urodziny rodziców. Wszystkie te daty są ważne. MaMy Kalendarz to coś łączącego papierowy notesik z tradycyjnym kalendarzem, z dodatkiem naklejek i długopisu.

 

Ma duży format, pięknie wydany, o pastelowych kolorach, zawiera pięć kolumn. Każdy członek rodziny może mieć swoją kolumnę do wpisywania spraw jego dotyczących. Wszyscy znajdą miejsce dla siebie. MaMy Kalendarz to przestrzeń na papierze m.in. na wpisywanie pochwał, zbierania punktów za dobre zachowanie itp. Na pewno może pomóc zmobilizować dzieci do utrzymania porządku.


Wspólne planowanie raz w tygodniu jest dla całej rodziny ciekawie spędzonym czasem. Dzieci mogą przyklejać naklejki, bawić się nimi. Mój kalendarz już wisi na ścianie. Projektowanie swojego czasu z plannerem MaMy jest proste, przyjemne i zabawne!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć